Багато аграріїв досі обробляють поля, не використовуючи сучасних навігаторів. Тому на полях багато похибок. Якщо провести виміри, використовуючи агронавігатор, то відхилення від курсу можуть досягати до 5 метрів. З цього можна зробити тільки один висновок: працюючи без навігатора похибок значно більше.

Агронавігатор — це сучасна система точного рільництва. Перейшовши за посиланням можна придбати агронавігатори для сільгосптехніки: https://zemlerobstvo.trimble.com/rishennya/navihatsiya-ta-avtomatychne-upravlinnya/. Він використовується для паралельного керування для трактора. З його допомогою можна з великою точністю і якістю обробити сільськогосподарські землі та уникнути пропусків та повторної обробки ділянок. Незамінний в умовах роботи в нічний час або за складних погодних умов.

землеробство

Вигоди від використання системи точного рільництва.

Завдяки тому, що пристрій оснащений високоточним модулем навігації та сучасним швидкодійний процесором, швидкість робіт збільшується. Величезна кількість функцій збільшує можливості установки, даючи змогу:  • налаштовувати інтерфейс;
  • використовувати звукові оповіщення, щоби не пропустити деталей;
  • економити витрати на насіння, паливо, добрива та гербіциди — до 50 %;
  • отримати можливість працювати вночі або в тумані;
  • уникнути необхідності використовувати клини;
  • досягти рівномірного дозрівання культур.

Якими перевагами володіє агронавігатор?

Точність до 30 сантиметрів. Курсовказівник працює у двох режимах: паралельному і вільному. У першому варіанті оператор може скористатися голосовим і візуальним супроводом. У другому режимі доступний запис сліду обробленого поля.

Монітори мають зручний і зрозумілий інтерфейс. На моніторі можна побачити вже оброблену ділянку, паралельні напрямні, повтори та пропуски. Також розраховується оброблена площа і вимірюється площа поля по периметру. Оператору потрібно налаштувати функцію обміру площі та об’їхати поле по периметру. Точні дані відобразяться в лічені хвилини.

На моніторі також можна побачити швидкість руху. Режим паузи дає можливість призупинити роботу, якщо необхідно дозаправити обладнання. На паузі запис припиняється. Усі дані зберігаються для проведення додаткового доопрацювання.

землеробство

Дані в точності надходять до пристрою із супутника

Навігатори мають попит серед сільськогосподарських і фермерських підприємств не тільки нашої країни, але й за кордоном. Дослідження говорять про те, що ця техніка дає можливість збільшити якість обробки землі, а отже і прибуток.