Продукція шведського бренду – це баланс технологічності, надійності й доступної вартості. Шукаючи вірних помічників на кухню, зверніть увагу на цього виробника, і ви готуватимете їжу із задоволенням багато років. 

Представники Electrolux розповіли, які в їхніх виробів фішки та чому варто обирати саме цю торгову марку.

Тепла ароматна їжа – це швидко та зручно

Сьогодні мікрохвильова піч є незамінним рішенням для приготування сніданку. Вона швидко розігріє страву й наповнить її апетитним пахощами. Навіть ті, хто зранку віддають перевагу швидкому перекусу, безсилі проти зручності й вправності мікрохвильовки, тому погоджуються на домашні сніданки замість аскетичної кави дорогою до офісу.

Сучасні моделі НВЧ-печей мають значно ширший функціонал, як порівняти з пристроями минулих років. Придбавши актуальну техніку, ви отримаєте кілька пристроїв в одному, заощадивши простір у кухні. 

Найзатребуваніші фішки мікрохвильовки:

  • розморожування м'яса чи риби;

  • використання як гриль;

  • готування страв за рецептом чи за заданою програмою.

До того ж пристрій може бути вбудованим або стояти окремо, гармонічно вписуючись в інтер’єр дому чи офісу.

Зважтесь на кулінарні експерименти з новою плитою

Ще одна вірна помічниця на кухні – електрична варильна поверхня. Вона зробила справжню революцію кілька років тому: залишивши всі переваги старих плит, позбулась їхніх недоліків. 

Електричні панелі стали справжнім порятунком для безлічі українських родин, бо відповідають сучасним викликам, а це зокрема:

  • компактність й естетика. Обирайте стильний чорний чи ошатний білий колір техніки, завдяки універсальності дизайну плита вдало доповнить кухонний інтер’єр;

  • будь-яка кількість конфорок. Дві або чотири? Купуйте маленьку чи велику плиту залежно від потреб, кількості мешканців в оселі та вільного місця;

  • зручне керування. Сенсорна панель дає змогу максимально точно регулювати потужність роботи конфорки;

  • помірне споживання електроенергії. Системи енергоощадження розраховані на використання плити без суттєвих втрат електрики.

Продукція Electrolux оснащена всіма необхідними елементами безпеки, тож нема приводу турбуватися про захист дітей чи хвилюватися про перепади напруги.

Подбайте про комфорт на кухні із сучасними побутовими приладами

Якщо прагнете оточити себе надійною електронікою, техніка для кухні Electrolux стане для вас найкращим рішенням. Вибирати моделі, порівнювати функціональність і дізнаватись технічні тонкощі кожного пристрою зручно на офіційному сайті виробника – тут ви знайдете інформацію про актуальні побутові прилади бренду.

Пам’ятайте і про додаткові товари, що надихнуть на кулінарні звершення. Стильний і зручний посуд зі Швеції створений з урахуванням всіх побажань користувача, тож ви зможете із задоволенням готувати та самовдосконалюватись з кожною новою стравою.