Кожен любить отримувати подарунки, навіть найменші. Якщо ви хочете, щоб ваш клієнт відчував себе особливим і пам’ятав ваш бренд, ви можете підготувати для нього корисний гаджет або подарунок. У нас є для вас натхнення на сайті https://www.asapservice.com.ua/catalogue/ruchky/.

Гаджети = реклама

Озирніться навколо себе. Погляньте на свій календар, ручку в руці, блокнот, коврик для миші. Напевно, на одному з цих предметів є логотип. Правда? Наприклад, ви просто п’ете каву з термокружки від кур’єрської компанії і записуєте ідеї ручкою Google Partners.

Питання в тому, чи звертаєте ви на це увагу щодня? Друге питання, як ви ставилися до отримання цих подарунків? Тих, хто говорить про гаджети, можна розділити на дві 3 групи: одні вважають, що будь-який гаджет - це чудова інвестиція, інші, що гаджети - це непотрібні витрати, а інші, що ґаджет повинен бути хорошим, щоб бути ефективним.

На ринку так багато готових пристосувань, які чекають на друк вашого логотипу, що часом важко щось вибрати. Більше того, навіть якщо ви придумаєте щось абсолютно абстрактне, друкарні підберуть це для вас. Вам просто потрібно знати, який пристрій вибрати для своїх клієнтів.

Популярні

Почнемо з того, чому ви не завжди помічаєте, що просто тримаєте ручку однієї компанії або пишете на блокноті іншої? Тому що це дуже природно, стандартно для вас. У такий мішок зі стандартами ми б поклали:

  • ручки,
  • олівці,
  • блокноти,
  • настінні та настільні календарі та талрепи.

Звичайно, не скажемо, що вони абсолютно неефективні, але ви, безумовно, можете дозволити собі трохи креативу. Такі "халяви" - це швидше стандарт, який варто мати в основі, але час від часу доповнюється чимось більш цінним. Ви також можете вкласти трохи креативу в цей стандарт. Ручки з цікавою формою, календарі з мотиваційною графікою або блокнот із місцем для ручки та кишенькою для вільних нотаток, безумовно, будуть оцінені більше, ніж популярні, які є у кожного.

Такими стандартними гаджетами можуть користуватися компанії, безпосередньо пов’язані з людьми, які щодня багато пишуть, де такі гаджети дуже пристосовані до групи. Цим часто користуються фармацевтичні компанії (блокноти та ручки для лікарів та медсестер) та паперова промисловість. Тоді ви можете подбати про хороший стандарт таких продуктів, елегантну упаковку та вуаля!

З урахуванням галузі та групи

Найкращі - це спеціально підібрані та корисні гаджети, тобто ті, які клієнт оцінить і пов’яже з певною маркою. Однак тут, як правило, потрібні більший бюджет та креативність. Непросто вибрати щось, що сподобається всім клієнтам, що буде використано та буде пов’язано з вашою компанією. Проаналізуйте свою цільову групу та з’ясуйте, які продукти вони використовують щодня. В ідеалі, ці товари повинні бути пов’язані з вашою галуззю.