Ручні візки для піддонів, оснащені вагами, значно спрощують виконання транспортних робіт, при яких також потрібно контролювати вагу вантажу, що перевозиться. Вони прості у використанні й мобільні, що дозволяє проводити швидкі вимірювання - завдяки їм можна зважувати товар ще на вантажівці, на рампі або в інших важкодоступних місцях. Не дивно, що вони все частіше зустрічаються на складах та виробничих підприємствах, замінюючи, серед іншого, піддонні ваги. Якщо вам потрібні рокла з вагою, є варіанти на сайті компанії «УкрВаги». Що потрібно знати про ручний візок для піддонів з функцією зважування?

Використання рокли з вагами

Як уже згадувалося, ручні візки для піддонів з вагами дозволяють швидко та без проблем зважувати будь-який вантаж на піддоні (при умові, що його вага не перевищує робочий діапазон самих ваг). На відміну від дуже популярних піддонних ваг, такий домкрат може ефективно працювати в будь-якому місці та виміряти вагу протягом декількох секунд. Це функціональність, яка особливо цінується складськими приміщеннями, виробничими підприємствами, кур'єрськими компаніями та всіма іншими організаціями, для яких важлива можливість швидкого вимірювання ваги. Можливість сертифікації візка додатково розширює функціональні можливості деяких моделей, завдяки чому їх також можна використовувати для розрахунків між співпрацюючими структурами або в торгівлі. Ручні візки з вагами також дозволяють переносити вантажі, хоча через конструкцію не рекомендується перевозити вантажі на великі відстані (щоб не пошкодити тензодатчики).

Опис системи зважування (тензодатчиков) візків з вагами

На ринку є два найбільш поширених типів зважувальних візків для піддонів:

1. Перший, більш простий та дешевий - візок-покажчик ваги
За конструкцією він не сильно відрізняється від традиційного ручного візка. На жаль, на цьому його переваги закінчуються, адже такі пристрої працюють на основі гідравлічних систем зважування, що забезпечує вимір з досить великою похибкою, що оцінюється приблизно в 5%. Хоча це може здатися несуттєвим, різниця в результатах може досягати 50 кг на кожну зважену тонну, що має велике значення для більшості товарів та підриває саме зважування.

2. Другий, набагато більш розумний тип візка для зважування - це візок для піддонів з тензодатчиками. Тензодатчики електричного опору - це досить прості пристрої, які забезпечують дуже точні свідчення, наприклад, ваги. Їх використання дозволило досягти дуже високої точності вимірювання, що коливається близько 0,22%, що відповідає максимальної різниці у вимірах 2,25 кг на кожну тонну вантажу - так що, як ви можете бачити, перевага гідравлічних моделей очевидна. Магазин вагів
Ukrvesi пропонує великий вибір вагів-рокла, що стануть у нагоді на складі або виробництві.
Ручні вилочні навантажувачі для піддонів, оснащені тензодатчиками, можуть бути сертифіковані, що дозволяє використовувати їх в комерційних цілях. Вони також можуть бути оснащені принтером або підключенням до Wi-Fi, що дозволяє включити їх в інфраструктуру компанії.