Дерев’яні меблі у вітальні - це завжди елегантно та репрезентативно. Дерево, як матеріал для меблів, вдячне за прийом та використання: воно додає затишку інтер’єру, заспокоює та зігріває. Навіть з плином часу милостиво обробляють меблі з масиву дерева. Вони довговічні, а з роками набувають благородства, ніби у них є власне життя.

Сучасні дерев'яні меблі чи антикваріат?

Дерево - це дерево, і незалежно від розташування та віку предмета меблів воно завжди буде виглядати добре. Дерев'яні меблі на сайті krokwood.com/ завжди в моді, і їх довговічність означає, що, незважаючи на те, що витрати можуть здатися великими, це покупка на роки. Купуючи дерев'яні меблі, ви можете спокуситися придбати копії - відреставровані меблі для вітальні - це надійна, міцна обробка, але розміри перевищують можливість належного відображення меблів у просторі сучасних квартир чи навіть будинків.

Інша річ - сучасні дерев'яні меблі - вони розроблені з урахуванням сучасних інтер’єрів та зроблені з не меншою точністю та обережністю. У той же час сучасне не означає сире і просте, адже навіть меблі, виготовлені сьогодні в столярних майстернях, можуть бути стилізовані під колишні часи, так що навіть експерту знадобиться хвилина, щоб помітити, що це копія, а не оригінал. Звичайно, меблі для сучасної вітальні повинні бути:

  • практичними,
  • відповідати вашим сподіванням,
  • також повинні бути зручними у використанні,
  • легкими у догляді.

Краса сучасних дерев'яних меблів

Якщо ви виберете просту форму дерев’яних меблів для вітальні, ваш інтер’єр виграє від позачасового мінімалістичного дизайну. Простота модерністських меблів робить їх ненав’язливим фоном, на якому ви можете виставити аксесуари, прикраси на стінах або навіть окремий, більш вишуканий предмет меблів. Дерев'яні меблі можна обробити лаком, поліруванням, воском або залишити в необробленому вигляді. Дерево додає їм краси та стилю - і, звичайно, це залежить від породи дерева, з якого виготовлені меблі.

Наприклад, меблі з деревини плодових дерев зазвичай мають цікавий, дивовижний колір. Меблі з бука, вільхи або ясена мають малюнок зерна, тоді як дуб має гідний колір. Прості форми комодів, масивна стільниця, розміщена на ніжках з цікавим дизайном, стійкі стільці з масиву дерева, вишуканий журнальний столик або відкрита книжкова шафа - лише деякі з прикладів позачасових рішень, які спрацюють у кожній кімнаті. Дерев'яні меблі довговічні і стійкі навіть до змін тенденцій примхливої ​​моди.