На шляху людства персонажі з Among us, які нагадають космічних телепузиків. Вони знаходяться на не менш загадковому кораблі, де на їх долю випадає купа завдань і найголовніше з них, вирахувати, хто ж на кораблі вбивця. Така собі космічна «Мафія». Так, на перший погляд це персонажі, які мають бути в команді, але є і зрадники, а вони по правилам мають опинитись «за бортом» корабля.

І поки наші космонавти грають у детективів з Чумацького Шляху, то тут на Землі є Among us сувеніри, які можуть принести масу задоволення і зробити реальність яскравішою та ближчою до улюблених героїв.

Дитячі маски Among us - боротьба з "Covid19" разом з екіпажом

Екіпаж не тільки вишукує зрадників на кораблі, а й збирається відправити за борт нещадний вірус «Covid19» і пропонує сувеніри у вигляді захисних дитячих масок з зображеннями космонатів Among us в різних амплуа:

  • кухар-impasta;
  • два милих рожевих космонавта сповнені ніжністю;
  • фіолетовий привид і т.д.

Перерва на каву та чай з улюбленими героями Among us

Цікавими є і чашки, де зображено ключовий момент гри, де будь-хто може стати зрадником, в оригінальній фразі “There is 1 impostor among us” (Серед нас є 1 зрадник), слово імпостор буде замінено ім’ям щасливчика з чашкою або нанесено зображення потужного легіонера часів Римської імперії і ще багато інших чашок для приємного чаювання чи перерви на каву.

Чим доповнити свій образ?

А як щодо прикрас, які доповнять будь-який образ. Адже прикраси - це продовження індивідуальності та головний інструмент самовираження. Cувеніри Among us пропонують перелік прикрас на будь-який смак:

  1. Браслет Among us зі штучної шкіри з кровожерним написом Kill та зображенням черепу для відчайдушних імпостерів.
  2. Дівчачий браслет з милим рожевим імпостором з ножем. Підійде під ніжний повсякденний образ.
  3. Кулон з пихатим коронованим членом екіпажу чи невинним з німбом над головою. Який до вподоби під сьогоднішній настрій? Кулон якісний, з нержавіючої сталі. Довжина ланцюжка 60 см. Діаметр кулона 2,5 см.
  4. Кулон з привидом вбитого космонавта стане частиною загадкового та містичного настрою. Кулон якісний, з нержавіючої сталі. Довжина ланцюжка 60 см. Діаметр кулона 2,5 см.

Твої улюбдені герої в шкільному рюкзаку

Шкільні будні вже не такі сірі, а математика проходить швидко, тому що на парті зошити в клітинку з новою картою Airship і тепер наука легше сприймається, особливо коли так уважно вдивляєшся в зошит. Круто виглядають і брелоки з фігурками космонавтів - гумові, як чудова космічна прикраса на сумку або рюкзак, а металеві фігурки екіпажу – для ключів.

Футболки, м’які іграшки, гаманці, килимки для миші – речі, які оточують більшість людей можуть стати яскравішими, а кожен з героїв - невід’ємною частиною життя, сповненою пригод та яскравих подій. Сувеніри, які радують око дорослого та дитини вже давно приземлились на планету Земля і чекають на своїх власників.