Жіноча сумочка давно перестала бути аксесуаром для зберігання необхідних дрібничок. Для багатьох дам велике значення має не тільки зовнішній вигляд, а й функціональність та матеріал, з якого він виготовлений. Сумки з нубуку на сайті https://cityline.ua/ поєднують в собі як красу благородних видів шкіри, так і високу міцність. Таким чином, вони стають ідеальним вибором для людей, які дбають про найвищу якість.

Що таке нубук?

На початку варто пояснити, що таке нубук, оскільки цей матеріал часто плутають із замшею. Нубук - це зовнішній шар натуральної шкіри (так зване зерно), з якого «знятий» гладкий шар зерна, залишаючи характерний пух. На відміну від замші (яка виготовлена ​​з внутрішнього шару шкіри), нубук набагато міцніше, жорсткіше і виглядає так само красиво, як замша. Тож можна сказати, що нубук - це матеріал, який поєднує в собі переваги замші та зернистої шкіри.

Нубукові сумки

Отже, які будуть сумки з нубуку ? Безумовно, довговічні - при належному догляді та догляді вони не будуть боятися часу та факторів, яким сумки піддаються під час повсякденного використання. Завдяки тому, що вони жорсткіші за замшу, вони краще зберігають форму. Однак найважливішою їх перевагою є чудовий зовнішній вигляд. Шкіра:

  • натуральний,
  • благородний,
  • оригінальний матеріал.

Важко знайти два подібних шкіряних вироби, тому що будь-які сліди, які є на шкірі до оброблення (наприклад, подряпини), пізніше створюють унікальну структуру.

Як доглядати за сумками з нубуком?

Незважаючи на те, що сумки з цього матеріалу витримують час, за ними потрібно доглядати належним чином. Перш за все, слід використовувати відповідні засоби, призначені для нубуку. Одним з таких заходів повинен бути препарат, що захищає від замочування та вологи. Нубукові мішки слід регулярно чистити, звичайно спеціальною щіткою. Це покращить зовнішній вигляд і видалить дрібні забруднення. У разі більшого забруднення краще не видаляти їх самостійно, а віддати мішок фахівцям. З жирною брудом потрібно бути особливо обережним - нубук не любить жир, і видалити такі плями може бути неможливо.

Де їх можна купити?

Нубукові сумки можна придбати у багатьох магазинах шкіряних виробів. Однак надзвичайно унікальні, оригінальні сумки можна знайти в нашому інтернет -магазині. Сумки з нубуку красиві, оригінальні та барвисті. Сумки виготовляються вручну з максимальною обережністю. Вироби виготовлені з високоякісних матеріалів, з увагою до кожної деталі.