21 сторіччя – час прогресу і передових технологій, час, коли можливо все. Хочеш їжу серед ночі, та так, щоб з дому не виходити? Будь ласка, доставка до дверей твого житла. Керувати телевізором через смартфон? Можна, встанови додаток і тільки встигай перемикати канали. Кормушка для домашнього улюбленця з таймером автоматичного наповнення? Взагалі не питання. Зараз ми можемо все, що завгодно – кажу я, гріючи у тазіку воду, щоб помити голову. Бо що нам не підвладне, так це сезонне відключення гарячої води на профілактику.

Прогрес давно поруч з нами, не тільки у смартфонах, автомобілях чи техніці для дома, а й в інтимному житті. Для тих, хто регулярно відвідує секс-шоп – це не є великою новиною. А от інших можуть здивувати вміння сучасних інтимних девайсів. Так, мої натяки сприйняті вірно – сьогодні ми поговоримо про смарт-іграшки для дорослих. Нє, то не квадрокоптер чи електричний потяг, то речі з категорії 18+
Тож, почнемо:

 • Перший лот нашого інформативно-пізнавального огляду – смарт віброяйце від бренду Magic Motion, яке має назву Fugu. Ця секс іграшка відкриває приголомшливі можливості для повної насолоди життям. Вібратор покритий безпечним силіконом і зовні нагадує рибку фугу (що вже нестандартно!): Опуклі очі, пухирці і незвичайна форма. Ви оціните її, як тільки введете всередину і відчуєте вібрацію.
  Керуйте їм голосом і вручну, грайте, підключайте улюблену музику і відчувайте кожну ноту буквально всередині себе у вигляді вібрацій і реалізуйте свої фантазії! Ви можете керувати віброяйцем як зі смартфона, так і за допомогою кнопки (при управлінні кнопкою є 7 режимів вібрації).
  Цей невеликий вібратор здатний вас здивувати: спочатку - формою і тактильними відчуттями, потім потужністю вібрації і наостанок - можливостями, які допоможуть реалізувати ваші найбільш незвичайні фантазії.

 • Справжній герой нашого часу – вакуумний кліторальний стимулятор Satisfyer Love Triangle. Незвичайний і приємний у використанні стимулятор, який сподобається навіть давнім любителькам вакууму. Девайс в стильному корпусі з зручним ковпачком для гігієнічного зберігання, його стильне оформлення відразу привертає увагу поєднанням м'якого силікону і металізованої обробки кольору рожевого золота.
  Іграшка має 10 режимів вібрації плюс 3 рівня вакууму - і це тільки в режимі роботи без смартфона! А після синхронізації зі смартфоном ви отримаєте без перебільшення феєричні можливості - безліч вібро і вакуумних режимів, створення власних паттернів, синхронізація з музикою, голосове управління і доступ до ритмічних малюнків, які створені іншими користувачами додатку. Стимулятор оснащений 2 моторами з окремим управлінням для вакуумної та вібростімуляції. Якщо цього недостатньо для шикарного інтиму, то я вже не знаю, що нам усим допоможе.

 • Що ми все про жінок та про жінок, час розглянути смарт іграшку, яку можуть використовувати і чоловіки також. Мова буде про смарт-вібратор для пар Leten Vivi, завдяки якому обидва партнери отримають інтенсивні відчуття і незабутій досвід. Вібратор повністю покритий силіконом, безпечним і дуже приємним: досить просто взяти його в руку, включити, і ви відразу пірнете в океан чуттєвих фантазій, які можна реалізувати з цією іграшкою. Вібратор має незвичайну форму: частина, що вводиться, злегка загнута під кутом в 23,5 градуси, забезпечена спеціальним відростком, який цілеспрямовано впливає на точку G, а зовнішня потовщена частина стимулює клітор, що саме по собі дуже приємне дійство. Використання цього вібратора при участі партнера перетворюється на справжні феєрверки задоволення.

 • Беремо партнера, окуляри віртуальної реальності та інтерактивний вібратор Pornhub Virtual Rabbit. Перемішуємо. На виході отримуємо незабутню стимуляцію і вихід на новий рівень відчуттів.
  Вібратор буде повторювати рухи, які відображаються на екрані, або імітувати рухи вашого партнера - навіть якщо він дуже далеко. І, звичайно, його можна використовувати в ручному режимі. Вібратор працює в 5 режимах вібрації, а також оснащений функціями Touch-Sensitive і Bluetooth. Девайс дає змогу включити відео, сумісне з іграшкою, синхронізувати вібратор з відео за допомогою Bluetooth і насолоджуватися - тепер вібратор повторює рухи, які ви бачите на екрані, як в 2D так і в 3D форматі. Також у вас є можливість підключити до свого вібратора іншу інтерактивну іграшку PornHub через додаток Feel Connect - і вібратор буде повторювати рухи вашого партнера з його іграшкою. Це дає сексу на відстані ще один шанс стати повноцінним і приємним. Ну і звичайно, девайс можна використовувати для ігр соло у ручному режимі.

Сподіваюся, я змогла вас здивувати. Хоча підбірка і невеличка, але моделі, які тут представлені перевернуть ваше враження від новітніх інтимних технологій догори дригом. У приємному сенсі, звичайно ж. А щоб ви не втрачали час на пошук всіх цих чудових речей, скажу по-секрету – ви знайдете їх на сайті інтим магазину Не Для Скуки.