Останнім часом ми часто чуємо та читаємо про унікальні властивості термобілизни, яка для багатьох вже стала незамінною частиною гардеробу. Як пишуть vesti, термобілизну можна носити при дуже низьких температурах, займатися спортом, полюванням, рибалкою, ходити на тривалі прогулянки, а потім комфортно почуватися в приміщенні, при перепаді температур від -20 до +25.

Нині виробник виводять ринку безліч варіантів жіночої термобілизни. Вони відрізняються за складом тканини, щільності та іншим характеристикам. До кожного виду діяльності необхідно підбирати певний тип. У цій статті ми розповімо, на які особливості потрібно звернути увагу при виборі відповідних моделей, як визначити основні функції термобілизни і вибрати той комплект, який потрібен саме вам.

1. Термобілизна для активного дозвілля

Любов до зимових видів спорту – гірських та бігових лиж, катання на сноуборді, санках чи ковзанах, ми принесли з дитинства. І знайоме нам з того часу відчуття, коли в теплій куртці (або цигейковій шубі, пам'ятаєте таку?) незручно і спекотно - пішло в минуле. Тепер досить одягнути термобілизну, зверху легку куртку і, займаючись активними заняттями на морозі, почувати себе дуже комфортно.

Завдання спортивної жіночої термобілизни – максимально швидко забрати зайву вологу з тіла, щоб уберегти організм від переохолодження. Про збереження тепла в цьому випадку можна не турбуватися, оскільки при значних фізичних навантаженнях тіло виділяє тепло в достатній кількості.

2. Термобілизна для матусь з колясками

Наступна категорія термобілизни – моделі для спокійного проведення часу на холоді.

Якщо ви годинами гуляєте з коляскою на морозі, поки ваше маля солодко спить, то вам потрібні моделі з цієї категорії. При виборі термобілизни звертайте увагу на її здатність максимально зберегти тепла власного тіла.

Справа в тому, що проблем із відведенням вологи в цьому випадку немає, тому що її кількість незначна. Для малорухливого проведення часу на холоді ідеально підходить щільна товста термобілизна з натуральною вовною - вона зберігає тепло найкращим чином, досить гігроскопічна, а також має лікувальні властивості. За наявності алергії на вовну, рекомендуємо розглянути варіант термобілизни з бавовною. Існує також білизна з начосом - вона дуже тепла та затишна.

3. Термобілизна для повсякденного носіння

Вибір термобілизни для носіння на «щодня» залежить від того, який вид діяльності переважає у вашому житті. Якщо ви багато часу проводите на вулиці, у русі, наприклад, граєте з дітьми на дитячому майданчику, возите санки, гуляєте з собакою, чистите сніг біля будинку, то вибирайте моделі із щільної тканини, що володіє хорошими теплозберігаючими та вологовідвідними властивостями.