Скляні банки вже багато років є частиною міжнародної культури зберігання харчових продуктів. У них ми зберігаємо соки, варення і консерви, і для цього типу посудини є багато інших застосувань. Скляні банки – одна з небагатьох упаковок, яка ефективно захищає. Вони бувають різної ємності та форми залежно від продукту, що в них зберігається.

Застосування скляних банок

Скляні баночки корисні не тільки в нашому господарстві. Вони також потрібні великим оптовикам та виробникам продуктів харчування. Скло як матеріал дуже повільно розкладається – процес займає аж 4000 років. Завдяки цьому можна використовувати посудину багато разів, не турбуючись про її поступове погіршення.

Надзвичайно різноманітна та багата пропозиція скляних банок в інтернет-магазині Інтерскло опт - https://www.sklotara.com/skliani-banky дозволяє нам знайти потрібну продукцію для будь-яких цілей. Незалежно від того, чи інвестуєте ви у виробництво домашньої продукції – чи як більший виробник, потребуєте дизайнерських банок для продукції, що випускається – кожен обов’язково знайде пропозицію для себе.

Кришки для банок бувають усіх розмірів і багатьох цікавих кольорів. Різноманітні візерунки нададуть консервам позачасовий вигляд і будуть довго привертати увагу. Основне завдання кришок – захистити пресерви від псування. Вони повинні бути досить щільними, щоб запобігти розвитку грибків і цвілі після пастеризації. І це завдання виконується максимально за рахунок високої якості продукту. Кришки, безсумнівно, добре закриваються і збережуть смак протягом багатьох років. Завдяки цьому споживачі будуть насолоджуватися улюбленими смаками в протягом усіх сезонів. Доступні різні кольори кришок, які підійдуть до кожного типу заготовки. Завдяки цьому ми завжди будемо знати, що в баночці, адже зі схожими фруктами можна помилитися. Є моделі на вибір:

  • зображення бджоли, яке ідеально підходить для медових банок;
  • барвиста графіка;
  • фрукти, наприклад: вишня, полуниця, слива, малина, полуниця, які відмінно підійдуть для різних видів варення;
  • різноманітні овочі - підходять для зеленої квасолі, моркви, гороху, кукурудзи, квашеної капусти або овочевого салату;
  • огірки - ідеально підходять для маринованих огірків.

Оптова пропозиція включає кришки для літрових і півлітрових банок, а також для банок ємністю 250 мілілітрів. Є кришки для банок із консервацією та пляшок із соками красивих і яскравих кольорів.  Завдяки широкій пропозиції, як комерційні, так і виробничі компанії знайдуть продукцію для себе.