Корпоративні подарунки стали невіддільною частиною ділових та особистісних відносин. Вони допомагають представникам великого та середнього бізнесу не тільки підтримувати позитивний імідж організації, але ще й стали вдалим способом зміцнення взаємин між керівниками і підлеглими. Корпоративні еко-подарунки – чудова можливість показати клієнтам та бізнес-партнерам, що вони важливі й про них турбуються.

Сьогодні шаблонні сувеніри втрачають свої позиції, а замовники все частіше шукають тих виробників, які пропонують незвичайні варіанти, що виділяються серед інших. Подарунок ручної роботи відрізняється оригінальністю, тому це вдалий рекламний носій, покликаний дарувати лише приємні емоції та приносити користь щодня. Такі речі завжди у попиті.

Якщо не знаєте чим здивувати ділових партнерів, колег або покупців – Zrobyv Tato допоможе з розробкою ідеї та втілить її у життя руками досвідчених майстрів. Вироби не залишать нікого байдужим, адже вони створені з любов'ю та позитивом. Менеджери магазину завжди готові допомогти та розповісти як правильно вибрати подарунки й оформити замовлення. Вони зроблять все можливе, щоб співпраця була цікавою і приємною.

Як брендовані подарунки від львівської майстерні ЗробивТато допоможуть в просуванні торгової марки?

У корпоративному іміджі немає дрібниць, адже кожен елемент у ньому відіграє дуже важливе значення. В цілісній системі брендовані подарунки ручної роботи створюють торговій марці неповторний стиль, який робить її успішною. Крім того, вони допоможуть:

  • просувати компанію на ринку;
  • забезпечити помітність бренду;
  • популяризувати фірмовий стиль організації;
  • привернути увагу нових клієнтів;
  • сформувати позитивне ставлення до компанії.

Таким чином, бренд міцно проникає в життя клієнта, викликає позитивні асоціації та стає його частиною. Якісні та унікальні еко-подарунки роблять емоції яскравішими, а бізнес – успішним.

Фахівці еко-майстерні повного циклу Зробив Тато застосують усі свої знання та досвід, аби виготовити для замовника якісну та унікальну сувенірну продукцію. Кожне замовлення обговорюється індивідуально й виготовляється відповідно до вимог замовника.

Креативні брендовані подарунки zrobyvtato.com.ua – найкраще рішення для формування позитивного іміджу

В українській майстерні дерев’яних виробів ЗробивТато можна оригінальні подарунки замовити, які будуть:

  • екологічними та безпечними, оскільки виготовлені з високоякісних матеріалів та вкриті екологічно-безпечною акриловою фарбою;
  • продуманими до дрібниць – власники відповідально ставляться до виготовлення продукції, а також контролюють кожен етап її створення;
  • практичними та функціональними, оскільки це запорука їх ефективності для бізнесу.

Майстри зможуть виготовити креативні корпоративні подарунки з дерева під замовлення з індивідуальним дизайном, будь-якої форми та розміру. Вони створять речі, які передадуть суть бренду і при цьому будуть цікавими та корисними для отримувачів. Термін виготовлення виробів залежить від обсягу та складності замовлення.

Подаруйте співробітникам, клієнтам та партнерам чудову атмосферу свята, вручивши їм вишукані презенти, зроблені з любов'ю!