Автоматизація складського обліку на підприємстві, що займається торгівлею - необхідна умова оптимізації процесів прибуття, зберігання та реалізації товарів. Без правильної організації складу неможливий кількісно-якісний облік товару, а від так і досягнення ефективності всього торгового бізнесу.

Чи можна оптимізувати роботу складу без впровадження окремого спеціалізованого рішення автоматизації складського обліку? Як виявляється можна, а часто це більш доцільне рішення, тільки не всі цим користуються.

“Убити двох зайців”, тобто автоматизувати і торгівлю, і склад можна шляхом впровадження системи BAS Управління торгівлею. Про всі переваги даного рішення ми говорити не будемо, про це можна почитати тут, а от на складському модулі варто зупинитись детально.

Рішення для торгівлі: складський модуль

Підрозділ “Управління складом” в BAS Управління торгівлею має потужний функціонал для складського обліку товарно-матеріальних цінностей торгових компаній. Спеціалізований модуль для автоматизації складу в конфігурації для автоматизації торгівлі дозволяє контролювати надходження та відпуск запасів на складах, керувати розкладкою та локацією товарів шляхом спеціально вбудованих алгоритмів в системі, що автоматично підбирають оптимальні місця розміщення запасів.

Функціонал складської підсистеми дозволяє:

  • керувати залишками товарів як на одному, так і декількох складах;

  • вести облік запасів у розрізі: прийняті, відвантажені, передані під реалізацію, власних резервів;

  • деталізувати логістику розташування складських запасів, що своєю чергою дозволяє оптимізувати роботу співробітників по комплектації замовлень;

  • вказувати характеристики товарів у розрізі: габарити, колір, розмір та інші;

  • контролювати терміни придатності, серійні відпускні номери товарних номенклатур;

  • проводити як прості, так і багатокрокові етапи інвентаризації;

  • реалізація обліку на підставі отриманих документів-розпорядження (замовлення, накладні);

  • контролювати надходження, переміщенням відповідно до електронних розпоряджень;

  • формування завдань на пакування товарів малогабаритних та великогабаритних товарів;

  • контролювати рух товару від його прибуття до відвантаження клієнту.

Задати структуру складу можна довільно, що означає можливість розподілення місць для зберігання, розмітки на полиці, комірці у складському приміщенні, і керувати нею в одній програмі “BAS Управління торгівлею”.

Функціонування сучасного складу неможливе без оптимізації його діяльності шляхом апаратного забезпечення: сканерів, терміналів збору даних, ваг. В BAS Управління торгівлею вже вбудовані драйвери синхронізації для найпоширеніших видів торговельного обладнання.

Програма “BAS Управління торгівлею” є управлінською системою, яка дозволяє автоматизувати і роботу складу при магазині, і окремих складських приміщеннях різних територіально віддалених локацій.

З функціональними можливостями складського модуля в типових конфігураціях BAS можна ознайомитися в таблиці