За об'ємами вирощування у всьому світі кукурудза посідає одне із найперших місць. І це не дивно, адже вказана культура володіє високою технічною цінністю для широкого спектру різних галузей промисловості та є улюбленим компонентом страв багатьох традиційних кухонь. Наша країна теж не відстає від світових тенденцій – за останні роки посівні площі під дану культуру лише збільшуються. Однією із головних переваг вирощування кукурудзи є те, що вона забезпечує аграрний сектор непоганими прибутками. Проте, щоб підвищити рентабельність виробничого процесу, необхідно систематично та ретельно боротись за чистоту посівів кукурудзи від небажаної рослинності. І у цьому сільгоспвиробникам допомагають гербіциди.

Агрохімія вітчизняного виробництва

На жаль, існує тенденція, коли переважна більшість українських сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств переконана, що для захисту кукурудзи від бур'янів краще використовувати пестициди закордонного виробництва – мовляв, вони більш ефективні та якісні. Проте, така думка є не виправданою, адже на сьогоднішній день створено гідну відповідь іноземній агрохімії для кукурудзи – це гербіцид від торгової марки Грінфорт, який характеризується післясходовою системною дією та знищує багаторічні і однорічні злакові смітні рослини та деякі найбільш розповсюджені дводольні у посівах вказаної технічної культури.

Грінфорт НК 40 – саме таку назву має українських гербіцид, створений виключно для контролю небажаної рослинності у посівах кукурудзи. Володіє багатьма позитивними характеристиками, серед яких окремо варто виділити високу якість, цілковиту безпеку для навколишнього середовища, культур та людини, а також відносно невисоку вартість ( особливо якщо порівнювати із закордонними аналогами).

Позитивні характеристики Грінфорт НК 40

  • Вирізняється надзвичайно високою селективністю серед усіх похідних сульфонілсечовин.
  • Призводить до повної загибелі бур'янів, включаючи кореневу систему, яка, до речі, у злакових досить міцна.
  • Проявляє свою ефективність навіть у умовах підвищеної температури повітря та посухи.
  • Не впливає на наступні культури, що будуть посіяні після кукурудзи.
  • У бакових сумішах можна використовувати разом із іншими пестицидами.
  • Вирізняється низькою токсичністю до корисних комах та бджіл (за умови застосування до фази цвітіння смітної рослинності).