"Бумбокс" у Кам'янському: інтерв'ю з лідером гурту Андрієм Хливнюком

Друга частина концертного туру гурту «Бумбокс» «Люди» розпочалася з Кам'янського (Дніпродзержинська). Сьогодні, 16 вересня, у готелі «Nёggenshil» відбулася прес-конференція лідера гурту Андрія Хливнюка, який розказав про участь колективу у міжнародних проектах на підтримку політв'язнів і свою пристрасть до касет.

- Чому концертний тур був розбитий на 2 частини?

- Відповідь дуже проста. Літо – час фестивалів, тому, щоб не зупиняти тур для участі в них, його було поділено на 2 частини – весняну та осінню.

- Навіщо випустили макси-сингл на касетах?

- Тому що назва гурту «Бумбокс». Бумбокс – це касетний програвач. У мене вдома саме касетний програвач. Мені здається, що касета – це артефакт. Фізичний музичний носій стає чимось більшим, аніж платівкою або плівкою у часи, коли не такі потрібні для більшості. А мені потрібні. Я люблю мацати касети, СD, дивитись, хто працював над альбомом…

- Яка атмосфера потрібна вам для написання пісень?

- Мені важливо, щоб ніхто не кричав і щоб не працював перфоратор. Немає якогось рецепту написання пісень. Можна писати перед сном, в дорозі…По-різному.

- Що ви вкладаєте у свої пісні?

- Ну не знаю… Це діалог. Зазвичай із собою, або з близькими, або з подіями, які відбуваються зараз, турбують мене як автора.

- Чи встигли ви вже ознайомитися із нашим містом?

- Ні, не встиг. Встиг тільки разів п’ять сфоткатися з людьми, що мене впізнали. Поїхали на саундчек. Перед концертом я в чудовому настрої.

- Із такою кількістю роботи чи вистачає вам часу на хобі? І якою є ваша улюблена справа?

- Хобі бажано зробити своїм основним видом діяльності, тоді на нього не потрібно буде шукати час. Це не я сказав, це не моя думка, їй вже тисячі років, але так і є.

Андрій розказав про процеси, які наразі відбуваються у колективі, над чим працюють музиканти.

- Крім туру відбувається ще ось яка штука: гурт «Бумбокс» долучився вже до другої всесвітньої акції разом із Білоруським вільним театром, а саме із режисером Миколою Халєзіним. Перший проект назививався «I'm with the Banned», в рамках якого команда виступала на сцені з Девідом Гілмором із «Pink Floyd». Відомі особистості долучилися до концерту солідарності на підтримку політв’язнів усього світу.

Тепер ми долучилися до наступної такої акції у вигляді спектаклю під назвою «Burning Doors». Композитором вистави став наш барабанщик Олександр Люлякін. Акція також ставить на меті звільнення політв’язнів, зокрема українського режисера Олега Сєнцова, який відбуває 20-річне покарання за, на нашу думку, надуманими політичними мотивами. Крім нього, вистава присвячена також Марії Альохіній в контексті історії «Pussy Riot» та художнику Петру Павленському.

Ми віримо, що загальними зусиллями нам вдасться змінити хід подій і звільнити наших бранців.

Повертаючись до теми туру, фронтмен анонсував нову пісню з нового альбому, яка в ньому прозвучить.

- У вашій композиції «Люди» є слова про те, що «люди ми тільки тоді, як дуже сильно любимо». Любов для вас найсильніше почуття? І які особистісні якості ви найбільше цінуєте?

- Вибачте за можливу банальність, але любов для мене – це квінтесенція всіх світових релігій. Це те, що дозволяє нам з вами бути щасливими. Це єдине з реальних чудес, які ми маємо. Тому чому б їй не присвячувати пісні? І чому ще присвячувати пісні, якщо не любові? А для мене особисто це рівно те саме, що і для всіх вас.

Щодо найбільш цінних рис людини… Не знаю, я не думав про це. Можу тільки сказати, що мене цікавлять амбітні люди. Хочеться бачити навколо себе цілеспрямованих людей, або самому бути навколо когось такою людиною. Людина повинна знати, чого вона хоче, і бажано, щоб це «хочу» не заважало іншим.

- Чого наразі, на вашу думку, не вистачає українській естраді?

- Це важке питання… Думаю, досвіду. Не так багато років самій країні, щоб говорити про значну кількість естрадних досягнень. Хоча вони є.

- Чому змінилися рядки куплету пісні «Люди»? Замість «Скільки казати ще, серед усіх найкраща» ви співаєте на концерті «Скільки казати ще, телефонуй, ледащо»?

- Слова іноді не такі важливі, як музичні емоції. Слова несуть зміст… Але бувають пісні класні і без слів. Концерт – це те, що відбувається зараз, тому іноді написане не завжди відповідає обставинам. В цьому, мабуть, і є сенс виступів наживо. Хотілося б мати якийсь люфт для імпровізації. Це один із тих люфтів, який переріс у концертну стабільну штуку.

- Які ситуації з першої частини туру ви можете назвати найприємнішими?

- Тур – взагалі приємна штука. Єдина неприємність – це те, що ви не завжди можете приділяти час людям, які в холод, дощ чи спеку чекають на вас після концерту, бажають щось вам сказати чи отримати фото. Частіш за все не виходить поспілкуватися з усіма. Нажаль, часто люди розчаровуються і думають, що це примха, або втома, або хвороба, а це – банальна потреба у зайвих хвилинах на збори до подорожі до іншого міста. В турах час іде на хвилини.

Приємно, що 12 років поспіль можна виходити на сцену і нічого не співати: люди знають слова пісень. Це тішить і дуже надихає.

- За яким принципом ви обирали міста для свого туру?

- Міста, де є живі істоти (сміється). Насправді, це справа продюсерів туру.

- Скільки людей працює у вашій команді?

- Взагалі на сьогоднішній день на сцені виступає 6 чоловік, в дорозі чисельність нашої команди сягає 18-ти, а великі концерти створює близько 40 людей. І всі ці люди працюють як один, це дуже класно.

-  Чи складніше стало писати пісні, коли ви вже такий серйозний відомий музикант і батько, порівняно з тим, коли ви були «своїм хлопцем із сусіднього під’їзду»?

- Ви знаєте, я ніколи не був «своїм хлопцем із сусіднього під’їзду». Я давно зрозумів, що робити висновки про те, які насправді люди, яких я бачу у ЗМІ, я не можу. Я своє особисте життя дуже оберігаю. Вся ця серйозність - це все досвід, це роки. Нічого насправді не змінилося. Ми ті самі старші, старіші, лисіші - як хочете - хлопці. Музиканти - ті ж 14-річні діти із плюсами та мінусами свого протестного віку. Всі живі, звичайні люди. 

- Що ви робите, коли втрачаєте натхнення?

- Я виходжу з себе. Натхнення ніде не візьмеш, якщо його нема, ніде не купиш, не знайдеш на екзотичних островах чи в золотій осені Канади. Воно потребує часу і праці з матеріалом, аналізу творчості.

Після інтерв’ю Андрій Хливнюк побажав усім гарного концерту, сфотографувався  з представниками ЗМІ і відправився готуватися до виступу. 

бумбокс концерт тур пресс-конференция андрейхлывнюк интервью
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
Специалисты проектной организации ООО «Приднепровский центр технического аудита» брали на себя обязательства в течение месяца обследовать и к 20 сентября дать предварительное заключение о состоянии школы №20. Расширенное рабочее совещание по данному вопросу в указанный срок провел городской голова Каменского Андрей Белоусов. В нем приняли участие директор департамента образования и науки Днепропетровской ОГА Алексей Полторацкий, заместители мэра, руководит...
Общество
Главное управление Государственной налоговой службы в Днепропетровской области (ГУ ГНС) информирует, что к субъектам хозяйствования Днепропетровщины звонят с телефонов (096) 546-29-21, (097) 719-49-89 от имени должностных лиц с провокационными и незаконными требованиями. Злоумышленники звонят якобы от имени сотрудников ГУ ГНС в Днепропетровской области, в частности начальника Юрьевской государственной налоговой инспекции Западно-Донбасского управления ГУ Г...
Общество
В пятницу, 20 сентября, городской голова Каменского Андрей Белоусов провел выездное рабочее совещание по вопросу выдачи земельных участков под строительство жилья и гаражей участникам Операции Объединенных сил. В совещании приняли участие заместители мэра, представители ОО «Патриот-2015» и участники ООС. Андрей Белоусов отметил, что на левом берегу по бульвару Независимости выделено 127 земельных участков под строительство гаражей. 24 из них уже переданы н...
Общество
Об изменении цен и тарифов на потребительском рынке Днепропетровщины сообщили в Главном управлении статистики в Днепропетровской области. Так, в августе в Днепропетровской области потребительские цены по сравнению с предыдущим месяцем снизились на 0,4%. Продукты питания и безалкогольные напитки подешевели на 0,7%, из которых больше всего - фрукты (на 10,1%). Цены на овощи в целом уменьшились на 8,5%, в т.ч. на морковь - на 42,9%, перец сладкий - на 38,1%,...
Общество
В этом году более 1,2 миллионов рецептов выписали жители Днепропетровщины по правительственной программе «Доступные лекарства». Около 300 000 пациентов получают необходимые препараты бесплатно или с существенной скидкой в ​​679 аптечных пунктах области. По программе «Доступные лекарства» 78 препаратов можно получить бесплатно, 178 - со скидкой. Воспользоваться такими преимуществами могут пациенты, имеющие сердечно-сосудистые заболевания, сахарный диабет вт...
Общество
Незаконный «металлический» бизнес в гараже прекратили полицейские в Каменском.  51-летний каменчанин ответит за свою незаконную деятельность перед законом. 19 сентября полицейские Каменского отдела полиции совместно с местной прокуратурой провели санкционированный обыск в помещении гаража на улице Республиканская. 51-летний мужчина устроил в гараже незаконный пункт приема металлолома, где скупал металл у граждан за свой счет и хранил его для дальнейшей реа...
Видео
В Южном районе города малолетние дети играют на автодорогах, подвергая себя риску. Об этом сообщают неравнодушные водители Каменского. На улице Матросова, в районе автостоянки днями ранее был зафиксирован такой случай на авторегистратор каменчанина Юрия Соломки, который поделился роликом и написал, что детвора играет в опасную игру - «перебеги перед машиной». «Дети на улице Матросова играют в «перебеги перед машиной», а ребенок одет во все тёмное, плохо ви...
Фото
В пятницу, 20 сентября, в поселке Романково произошло дорожно-транспортное происшествие: автомобиль Volkswagen слетел с дороги, снес забор и врезался в детскую площадку, что на территории детского садика, возле гимназии №27. По информации от очевидцев стало известно, что ДТП произошло ранним утром по причине того, что водитель иномарки не справился с управлением. После того как он слетел с проезжей части он сбил забор в сетку и врезался в детскую площадку...
Общество
Днепропетровским региональным центром по гидрометеорологии в период с 20 по 25 сентября объявлено, что на территории Днепропетровщины сохранится чрезвычайная пожарная опасность. Прогнозируется: 20 сентября: переменная облачность. Без существенных осадков. Ветер северо-западный, 7-12 м/с. Температура воздуха по области ночью 3-8 градусов тепла, днем ​​13-18, по городу ночью 4-6 градусов тепла, днем ​​15-17. 21 сентября: переменная облачность. Без существенн...