• Главная
  • 10 продуктів для дому, які ви завжди використовували неправильно!
Реклама
13:49, 12 февраля 2017 г.

10 продуктів для дому, які ви завжди використовували неправильно!

Реклама

ОЦЕТ, ЯКИМ МИ МиЄМо ВСЕ ПІДРЯД

10 прод1

10 прод1

Так, це дешевий, дуже ефективний і екологічний продукт для прибирання, але використовувати його повсюдно не варто. Наприклад, не можна протирати оцтовим розчином паркет і дерев'яна підлога. Оцтова кислота руйнує лакофарбові покриття, підлоги потьмяніють, а робоча стільниця на кухні, зроблена з ДСП, втратить свій колір.

ПРАЛЬНИЙ ПОРОШОК, ЯКИЙ МИ НАСИПАЄМО ЯК ПОПАЛО

10 прод2

10 прод2

У звичайній родині перуть майже кожен день, і якщо кожен раз під час прання засинаєте порошок "на око", швидше за все, ви не тільки витрачаєте гроші, але і псуєте вашу одяг. Мильний наліт залишається на тканинах, в результаті чого вони з часом тьмяніють. Наступного разу, коли будете прати, обов'язково прочитайте інструкції і поцікавтеся, скільки насправді потрібно додавати порошку. На чистоті речей це ніяк не відіб'ється.

ПАПЕРОВІ РУШНИКИ, ЯКиМИ протираємо ДЗЕРКАЛА

10 прод3

10 прод3

З одного боку, це може здаватися правильним — взяти замість звичайних газет або ганчірок одноразові паперові рушники і протирати ними скла і дзеркала. Але насправді м'які паперові волокна можуть руйнуватися від сильного тертя і залишати на склі ворсинки. Краще - перевірений бабусин спосіб - зіжмаканий газета або хоча б ганчірочка з мікрофібри. 

ПЛАСТИКОВІ КОНТЕЙНЕРИ, В ЯКИХ МИ РОЗІГРІВАЄМО ЇЖУ

10 прод4

10 прод4

Будьте уважні. Далеко не всі контейнери багаторазового використання, в яких можна зберігати їжу в холодильнику, годяться для мікрохвильовки. . Перш, ніж ставити контейнер в мікрохвильову піч, подивіться на позначення на дні контейнера. А ще краще взяти керамічну або скляну ємність і перекласти їжу в неї. http://favorit-torg.com.ua/plastikovaya-posuda-optom/ - придбати оптом можна тут.       

 ГУБКА ДЛЯ МИТТЯ ПОСУДУ, ЯКИЙ МИ МОЄМУ ВСЕ, ЩО ПОТРАПЛЯЄ ПІД РУКУ

Так робить більшість людей. Губкою ми миємо посуд, витирає стіл і стіл, плиту і миття, а іноді і краплі з підлоги. І лежить губка місяцями, поки не стане зовсім сірої і пошарпаній. Майте на увазі, що на такий губки живуть вже мільярди бактерій, і вона, швидше, приносять не користь, а шкоду. Так що регулярно міняйте її. Придбати губку тут. А якщо не бажаєте викидати щотижня, то хоча б дезинфікуйте, поставивши вологу губку на 5 хвилин у мікрохвильову піч.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#10продуктівдлядому #яківизавждивикористовувалинеправильно!
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...