• Головна
  • Moz: HTTPS-сайти становлять 30% ТОП-10 Google
Реклама
11:33, 19 березня 2017 р.

Moz: HTTPS-сайти становлять 30% ТОП-10 Google

Реклама

Станом на кінець червня 32,5% від всіх результатів пошуку на першій сторінці Google становлять сайти, що використовують розширення протоколу HTTPS. Спеціаліст з маркетингу Peter J. Meyers опублікував на цьому тижні пост у блозі Moz про дані, які вони відстежували протягом близько двох років, відтоді як у серпні 2014 року Google повідомив, що HTTPS буде фактором ранжирування. Протокол HTTPS компания smart-web активно использует и считает, что без него создание + продвижение сайтов будет менее эффективным.

Наданої інформації достатньо для того, щоб SEO-фахівці почали серйозно розглядати питання про необхідність переведення своїх сайтів на безпечний протокол.

Що таке HTTPS

На випадок, якщо вам необхідно освіжити пам'ять і згадати, що таке HTTPS, ми коротко розповімо про нього.

HTTP — це стандартний протокол передачі даних, в даний час повсюдно використовується у Всесвітній павутині. HTTPS — це не окремий протокол, а розширення протоколу HTTP, яке підтримує шифрування для захисту даних. Криптографічний протокол SSL/TLS шифрування передану інформацію і дозволяє двом учасникам мережі встановлювати безпечне з'єднання через незахищений канал.

А ось оголошення Google у 2014 році:

Відтепер використання HTTPS буде додатковим фактором ранжирування. Поки що це поверхневий сигнал, що впливає менш ніж на 1% всіх глобальних запитів. Він має менше значення порівняно з іншими чинниками ранжирування, такими як високоякісний контент, наприклад.

Але, дивлячись на сьогоднішні результати дослідження Moz, стає ясно, що свою обіцянку щодо змісту кожного безпеки в Інтернеті» Google, по всій видимості, впевнено втілює в реальність.

HTTPS як сигнал ранжирування: 2014 і 2016

Протягом декількох місяців після оголошення Google в 2014 році дослідження Searchmetrics показувало незначна відмінність у видачі між сайтами HTTP і HTTPS. Це не дивно, так як стосувалося це лише 1% результатів.

Moz також спочатку не бачив сильних відмінностей. До серпня 2014 HTTPS-сайти займали лише 7% першої десятки результатів пошуку Google. Через тиждень після оголошення це число збільшилося до 8%.

Таким чином, мало хто переживав з приводу протоколів, не було гучних обговорень цієї теми.

А до 2016 року Moz визначив, що вже третина сайтів, що знаходяться в ТОП-10, використовують HTTPS:

моз1

моз1

Судячи з поступово зростаючому графіком, HTTPS дійсно став чинити істотний вплив на ранжирування сайтів. Peter J. Meyers прогнозує, що через 16-17 місяців відсоток HTTPS сайтів в результатах пошуку може досягти 50. Міграція на безпечний протокол безумовно стане одним з пунктів у чек-листі якісної розкрутки сайту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Moz:HTTPS-сайтистановлять30%ТОП-10Google
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...