Галина Крук читала стихи в Каменском

В рамках всеукраинского тура известная украинская поэтесса Галина Крук представила свой новый сборник «Доросла» в Каменском. О творческом и жизненном опыте, о взрослении, войне и литературе автор пообщалась с гостями центральной библиотеки имени Шевченко. Курировал творческий вечер поэт, советник мэра по вопросам культуры Сергей Злючий.

- Я завжди намагаюся стежити за тим, що відбувається у поетичному сегменті української літератури, - говорит Злючий. - Галина із тих авторів, які завжди для мене є пріоритетними і цікавими. І коли «Видавництво Старого Лева» анонсувало презентацію нової збірки, я буквально вклинювався до їх менеджерів і просив записати у тур Кам,янське. У нас є публіка, у нас є читачі, ми не є маленьким містом. Наш читач активний, думаючий, це особистості, які приходять до нас і мені приємно, що я є учасником цього процесу.

Новый сборник поэзийодной из самых интересных и популярных современных украинских поэтесс Галины Крук - это стихи, написанные автором в период 2013-2017 годов. Галина остро, душевно и актуально пишет об опыте взросления со всеми его достижениями и потерями, запрещенными и разрешенными плодами, осознанием грани бытия и умением наслаждаться жизнью здесь и сейчас. Стихи понравятся тем, кто пытается понять себя и смириться с быстротечностью жизни.

- Мені хотілося в цій книжці зафіксувати дуже різні теми, - рассказывает Галина Крук. - Мені завжди було шкода, що ми в різні моменти життя були різні, але коли минає 5-10 років, ми можемо згадати події, які відбувалися з нами, але не можемо пригадати самих себе в цих подіях. Я, наприклад, вже не можу згадати, як я в 20 років дивилася на світ, що для мене було важливе. Десь до повної міри ця книжка і є спробою такі речі зафіксувати перед тим, як вони перестануть бути доступними.

Есть в сборнике «Доросла» и стихи, наполненные эмоциями и переживаниями, которые Галина Крук привезла из волонтерських поїздок на передовую, в зону АТО. По словам поэтессы, многие из эмоций пока так и остались ненаписанными и ждут свого времени, чтобы превратиться в поэзии.

- Це вірші про наш нелегкий досвід, якого нам всім хочеться позбутися, заблокувати, сказати «цього з нами не було», так само, як, доречі, і з голодомором, про який дітям не казали, - говорит Галина Крук. - Ніби не кажучи люди хочуть відсікти це від себе, позбутися назавжди, щоб воно взагалі ніяким чином ні на кого з близьких не перейшло. Так само і в цьому випадку. Але є такі речі, про які і говорити треба, і писати треба, і, нажаль, туди треба ходити, бо якщо від них так відгороджуватися, то виходить неправильно. Хтось іде туди, гине, хтось згорає у цьому і, відповідно, бути відстороненим, особисто для мене це зовсім неправильно.

Сборник «Доросла» проиллюстрировала художница Грыця Эрдэ. Ее рисунки и коллажи гармонично дополняют общее настроение книги.

Галина Крук читала стихи в Каменском, фото-1 Галина Крук читала стихи в Каменском, фото-2 Галина Крук читала стихи в Каменском, фото-3 Галина Крук читала стихи в Каменском, фото-4
доросла крук злючий
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии