• Главная
  • «Знищуємо ворогів Бога і України - з Любов'ю»: нардеп из Каменского высказался об Украинской поместной церкви
11:30, 17 декабря 2018 г.
Надежный источник

«Знищуємо ворогів Бога і України - з Любов'ю»: нардеп из Каменского высказался об Украинской поместной церкви

«Знищуємо ворогів Бога і України - з Любов'ю»: нардеп из Каменского высказался об Украинской поместной церкви

Народный депутат из Каменского Дмитрий Ярош на своей странице в социальной сети Facebook написал, что «УПЦ МП – не церква». «Полювання» на московських попів» это - «справа угодна Богу та нашій Батьківщині».

«…Намагаючись бути християнином і конфесійно-визначеним греко-католиком, розумію, що у кожного свій шлях до Бога. Релігійні війни, в історії людства, найжорстокіші. А там де жорстокість - там живе диявол. Ми, українці, милосердні, а отже, знищуємо ворогів Бога і України - з Любов'ю. Бо воюємо не за чуже, а за своє, за Богом дану землю... З нами Бог, а отже, хто проти нас?! Москва завжди використовувала релігію як зброю. Так зване УПЦ МП - нецерква. Це ФСБебешна резидентура, яка є «іскандерами» у руках сатаніста Путіна, як до того була зброєю у руках Сталіна, Берії, Жукова та інших безбожників. Ієрархія так званої УПЦ МП, що не знайшла національної мужності, сил і аргументів перейти в Українську Церкву є, так само, не служителями Бога, а агентурною мережею ФСБ і Путіна, а отже - Ворогами України. «Полювання» на московських попів, які вірно служать Путіну та Кірілу - справа угодна Богу та нашій Батьківщині. Геть московських попів з України! Війна, що оголосила нам Московія у 2014 році, окупувавши наш Крим та деякі райони Донецької та Луганської областей відбулась за величезного сприяння їхньої агентурної мережі, у тому числі так званої УПЦ МП. Про це треба знати і пам'ятати!» - пишет Дмитрий Ярош.

Также нардеп написал о будущем Украины и христианстве в целом.

«Майбутнє України як Християнської Держави, у об'єднанні Православної Церкви України та Української Греко-Католицької Церкви, визнання цього Об'єднання як Константинополем, так і Ватиканом. Це буде наступний епохальний крок у розвитку Нації та Держави. Ми - християни, незалежно від конфесійного визначення, маємо бути єдиними! Окрім цього, ми маємо поважати мусульман, юдеїв та інших, хто вірує в єдиного Бога. Врешті, поважаймо всіх, хто несатаніст! Ми, Українці, варті Божої ласки, Свободи і Незалежності! Слава Ісусу Христу! Слава Україні!» - написал Дмитрий Ярош.

Читайте также: Нардеп из Каменского Дмитрий Ярош: «Війна - почнеться після парламентських виборів».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#украина #ярош #упц
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...