• Головна
  • При наличии финансирования: в Каменском может появиться светофор на аварийно-опасном перекрестке
15:20, 27 грудня 2018 р.
Надійне джерело

При наличии финансирования: в Каменском может появиться светофор на аварийно-опасном перекрестке

При наличии финансирования: в Каменском может появиться светофор на аварийно-опасном перекрестке

На сайте Единой системы местных петиций появилось обращение с просьбой установить на данном перекрестке светофорный комплекс для удобного и безопасного движения транспортных потоков.

«Усім відома транспортна розв'язка недобудованої ділянки Нового мосту, а саме перехрестя проспект Аношкіна - вулиця Сировця. Через цю ділянку проходить багато транспорту як легкового так і великогабаритного. Також ця ділянка мае трамвайну колію з діючим маршрутом №1. В цілому на цьому перехресті виникають затори та ДТП, регулювальника там не мае зовсім! За багато років ця недобудова по причині малого фінансування або скоріше всього їх банального прикарманювання.Пропоную: встановити на цьому перехресті світлофорний комплекс для упорядкування руху транспортних потоків. Але світлофор повинен бути обладнаний блокуванням руху (всім червоний сигнал) після в'їзду Трамваю на ділянку перегону вул.Спортивна - готель Зоря. Бо Трамвай має перевагу перед всіма видами Транспортних засобів згідно ПДД. На мою думку світлофори повинні розташовуватись у напрямку руху із Нового мосту та від готелю Зоря. Та по нижній вулиці у напрямку від Военкомату та у напрямку з Сировця до Зорі. При належному бажанні та фінансуванні усе можливо. Підтримайте будь ласка, не будьте байдужими до проблем міста в якому живете» - написал автор петиции Сергей Минаев.

В официальном ответе, подписанном первым заместителем городского головы Александром Чернышовым, указано, что петиция рассмотрена. Также в ответе на петицию пишется, что данное предложение внесено на включение в «Программу социально-экономического и культурного развития города на 2019» разработки проектно-сметной документации и строительство светофорного объекта в зоне перекрестка проспектов Аношкина и Тараса Шевченко. Вопрос введения светофорного регулирования в зоне указанного перекрестка находится на контроле Департамента. При наличии финансового обеспечения монтажные работы будут выполнены.

При наличии финансирования: в Каменском может появиться светофор на аварийно-опасном перекрестке, фото-1

Читайте также: В Каменском требуют закупить автобусы отечественного производителя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#светофор #жкх #петиция
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...