Президент Володимир Зеленський підтримає зусилля Олександра Трухіна з розвитку округу №40

Президент Володимир Зеленський підтримає зусилля Олександра Трухіна з  розвитку округу №40, Анна Побережная

Голова держави надасть підтримку майбутньому депутату від партії Слуга народу у розвитку територій округу №40. Про це Олександр Трухін, кандидат в депутати в окрузі №40, повідомив після зустрічі з Президентом Володимиром Зеленським.

Вже зараз команда Олександра Трухіна збирає проблематику округу та розробляє план першочергових дій з розвитку територій.

“Пріоритети - відновлення доріг, модернізація інфраструктури, зайнятість для людей, якісна питна вода, доступність медичної допомоги, - зазначає Олександр Трухін. - Ці питання - найважливіші для людей в окрузі №40 і мають вирішуватися першочергово”.

Проблеми округу №40, які потребують оперативного реагування влади, Олександр Трухін визначає з допомогою мешканців округу. Люди можуть звернутися в офіси Зе!Команди в містах та районних центрах округу №40, або повідомити на «гарячу лінію» Олександра Трухіна про проблеми в їх населенних пунктах.

Олександр Трухін зазначає, що після виборів в усіх містах та районах округу №40 будуть працювати його довірені представники, до яких зможуть звертатися мешканці.

Після систематизації ключових проблем буде створено план дій з розвитку округу, який буде представлений голові держави.

“Одразу після виборів, не гаючи часу, разом з місцевою владою, з мешканцями розпочнемо роботу з відновлення територій округу, - зазначив Олександр Трухін. - Впевнений, завдяки підтримці Президента Володимира Зеленського та партії Слуга народу зможемо покращити життя людей”.

трухин каменское выборы
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии