Олександр Трухін: “Мета моєї роботи в Раді - приймати розумні закони та змінювати Україну на краще”

Олександр Трухін: “Мета моєї роботи в Раді - приймати розумні закони та змінювати Україну на краще”

Олександр Трухін, кандидат в депутати в окрузі №40, підписав Меморандум про відповідальність народного депутата від партії «Слуга Народу».

"Цей документ - чітке зобов*язання працювати в інтересах України та її громадян разом з командою Президента Зеленського", - зазначив Олександр Трухін.

Підписавши Меморандум, Олександр Трухін зокрема зобов*язався після обрання до ВР бути присутніми на всіх пленарних засідання, брати участь у роботі  комітетів і комісій, підтримувати законопроекти, передбачені програмою партії Слуга народу, дотримуватися Регламенту ВР, голосувати особисто, бути гідними звання народного депутата та представника партії Слуга народу у ВР, не допускати поведінки, яка може викликати суспільний осуд.

В документі, який підписав Олександр Трухін, міститься зобов*язання добровільно скласти депутатські повноваження у разі порушення принципів партії Слуга народу та положень Меморандуму.

"Я та мої колеги - майбутні депутати від партії Слуга народу - йдемо у Верховну Раду, щоб приймати розумні закони та змінювати Україну на краще, - зазначає Олександр Трухін. - На відміну від людей зі старої влади я не маю наміру чиплятися за владу, мені не потрібна недоторканність. Повноваження депутата потрібні лише для того, щоб максимально ефективно працювати в інтересах виборців та розвивати наш округ №40".

Зазначимо, що Олександр Трухін серед перших кандидатів в депутати від партії Слуга народу на заклик Президента Володимира Зеленського до майбутніх парламентарів від цієї політичної сили підписав та оприлюднив Меморандум про відповідальність народного депутата.

трухін слуга_народу рада
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии