![](https://s.5692.com.ua/section/logo/upload/pers/74/logo.png?20240727)
13:26, 5 серпня 2019 р.
Надійне джерело
Каменчан приглашают на вечер памяти Кузьмы Скрябина
![Каменчан приглашают на вечер памяти Кузьмы Скрябина Каменчан приглашают на вечер памяти Кузьмы Скрябина](/dist-assets/images/cap.jpg)
Участники творческого проекта из Каменского «МYZ ЛІТR: Територія вільних людей» организуют в нашем городе вечер памяти легендарного певца и продюсера Андрея Кузьменко, больше известного, как Кузьма Скрябин.
Каменчан приглашают вспомнить легендарного певца и прийти на вечер памяти под названием «Люди як кораблі».
«Місця щасливих людей» в рідній країні він так і не побачив... Його пісні слухають і досі, слова знають мільйони українців, вуличні музиканти виконують кавери посеред Майдану Незалежності у Києві та в самісінькому центрі Львова. 17 серпня о 20.00 запрошуємо вас у Лівобережний парк на творчий вечір Кузьми Скрябіна», - указано в приглашении.
![Каменчан приглашают на вечер памяти Кузьмы Скрябина, фото-1 Каменчан приглашают на вечер памяти Кузьмы Скрябина, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Читайте также: В Каменском прошел вечер памяти Высоцкого
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:54
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...