• Головна
  • Особливості сучасних систем безпеки
Новини компаній
16:38, 15 серпня 2019 р.

Особливості сучасних систем безпеки

Новини компаній
Особливості сучасних систем безпеки

Частіше всього крадіжки відбуваються в той час, коли господар відсутній в сезон відпустки. Крім крадіжки може статися пограбування, псування майна на фоні ревнощів та любові. Як захистити свій будинок від потенційно небезпечної ситуації? За допомогою сучасних систем безпеки можна не тільки знайти зловмисника, але і запобігти злочину.

Різновиди охоронних систем

Щоб забезпечити безпеку житла люди встановлюють охоронну систему. Найчастіше в квартирах встановлюють тільки один її вид для захисту від злодіїв. До основних видів охоронних систем відносять;

  • «СОТС». Якщо в приміщення проник недоброзичливий гість, в то спрацьовує тривожний датчик. На пульт охорони підприємства надходить сигнал. Частіше всього використовується такий вид охорони.
  • «СКУД». За допомогою такої системи можна управляти замком, воротами та контролювати доступ в приміщення ззовні. Охорона приміщення здійснюється за допомогою відеокамер.
  • Інженерно-технічна охорона. Високий паркан, міцні вікна і ворота, надійні дверні, замки, потаємні кімнати - це те, що ускладнює зловмисникові доступ в приміщення.
  • Система охоронної і тривожної сигналізації. Завдяки системі охоронної та тривожної сигналізації, можна цілодобово контролювати ситуацію. Це надійний спосіб захистити об'єкти, що охороняються від недоброзичливців.
Особливості сучасних систем безпеки, фото-1

Існує кілька видів «СОТС»:

  • Пасивна система охоронної сигналізації. При незаконному вторгненні на територію подаються світлові або звукові сигнали тривоги. Така система психологічно впливає на злочинця, що не завжди ефективно.
  • Активна «СОТС». На об'єкті, що охороняється встановлені датчики, які посилають тривожні сигнали на панель управління. Звідти - на пульт охоронної фірми. Такий пульт приймає сигнал з декількох об'єктів. Система пультової охорони включає в себе і послугу «Тривожна кнопка». При натисканні на пульт надходить сигнал тривоги. Таку кнопку встановлюють в банках та магазинах для того, щоб попередити дії зловмисника.

Датчики - це головний елемент «СОТС». Вони оперативно реагують на вторгнення в приміщення в межах території, що охороняеться. Деякі моделі посилають сигнали на включення камер відеоспостереження. В такий датчик вмонтували інфрачервоний передавач і приймач. Щоб організувати систему безпеки, рекомендовано звернутися за допомогою до спеціалістів 360Protect.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...