Політична партія «Бджола» та її команда

Політична партія «Бджола» та її команда, Анжелика Кудряшкина

Кам’янська політична партія «Бджола» продовжує знайомити городян зі своєю командою.

Круть Артур Валерійович. Народився 18 вересня 1987 року в родині металургів. Батько Круть Валерій Вікторович – розливник сталі конверторного цеху, мати Круть Людмила Анатоліївна – оператор котельні теплосилового цеху ТЕЦ Дніпровського металургійного комбінату імені Дзержинського.

Як і більшість металургів отримали житло від комбінату, жили в новому 10-ти поверховому будинку по проспекту Дружби Народів, 73б, (5 мікрорайон). Дитинство пройшло в Дніпродзержинську. Кожні літні канікули проводив в селі Єлизаветівка Петриківського району, де жила бабуся – Раїса Григорівна Пільчук, ветеран праці Придніпровського хімічного заводу.

Закінчив 11 класів середньої загальноосвітньої школи №25 міста Дніпродзержинськ.

З 2004 по 2009 роки навчався в Дніпродзержинському державному технічному університеті та здобув кваліфікацію теплоенергетика. Потім в 2012 році закінчив Дніпровський університет внутрішніх справ за спеціальністю «Правоохоронна діяльність».

З 2009 року почав свій трудовий шлях з інженера геомереж на комунальному підприємстві Міськводоканал.

У 2010 пройшов відбір на посаду головного державного інспектора в Дніпровській обласної інспекції промислової безпеки та охорони праці в енергетиці, будівництві, котлонагляді і за підйомними спорудами, працював на державному підприємстві Придніпровський експертно-технічний центр, пробував себе в ролі приватного підприємця в сфері торгівлі. В 2012році став помічником мера міста Дніпродзержинська, а у 2016 почав працювати заступником директора в ДЮСШ №2.

З листопада 2017 року по теперішній час – директор комунального підприємства Кам'янської міської ради «Комунальник».

У вересні 2016 року одружився з коханою жінкою Анною Ігнатовою. У липні 2017 року в родині з'явилася донечка, яку назвали Мілана.

«За останні 4 роки в статусі депутата Кам'янської міської ради я зрозумів, що головне для організації комфортного життя кам'янчан – правильно організувати благоустрій території на якій проживають люди.Весь вільний час йде на моє нинішнє хобі, а саме благоустрій та розвиток п'ятого мікрорайону лівобережжя. Постійно намагаюся виправляти ті помилки, які було допущено або запущені в період будівництва та експлуатації мікрорайону. На сьогоднішній день можу впевнено сказати, що п'ятий мікрорайон найкомфортніший на лівобережжі.

Кожен житель знає, що 5-й мікрорайон поліпшується за моєю ініціативою і при повній підтримці мера міста Андрія Білоусова. В першу чергу я зайнявся благоустроєм дворів, ремонтом дитячих майданчиків, будівництвом футбольних полів і установкою лавок. За моєю ініціативою встановили дзеркала у всіх ліфтах округу і повісили дошки оголошень на кожному під'їзді, виконали установку турніків в кожному дворі і звичайно з'єднали двори тротуарними доріжками, які висвітлили завдяки новим стовпам з енергоефективнимилампами. Ми першими почали будівництво точок збору твердих побутових відходів з шлакоблоку з заливкою бетонних майданчиків і установкою євроконтейнерів для побутових відходів. Ми вперше провели капітальний ремонт бульвару Незалежності за 4-м та 5-м мікрорайонамиі встановили нові стовпи освітлення навколо 5-го мікрорайону по бульвару Незалежності та проспекту Дружби Народів. Одне з головних досягнень на сьогодні – це будівництво принципово нової зони відпочинку в центрі 5-го мікрорайону, яка об'єднує всіх жителів мікрорайону. Всі мої проекти підтримував Андрій Леонідович Білоусов. Під його чуйним контролем ми змінили мій рідний 5-й мікрорайон. Партія «Бджола» працює на благо рідного міста і в її рядах тільки ті жителі, які хочуть розвитку для улюбленого міста.

Сьогодні командапартії «Бджола» єдиною командою однодумців створюєконцепцію благоустрою міста і, я впевнений, що разом ми зможемо втілити всі наші плани по розвитку нашого міста, улюбленого Кам’янського».

Політична партія «Бджола» та її команда, фото-1
бджола каменское круть
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии