«Участь в партії «Бджола» - моя можливість внести свій вклад в майбутнє Кам’янського», - Павло Некритий.

«Участь в партії «Бджола» - моя можливість внести свій вклад в майбутнє Кам’янського», - Павло Некритий., Анжелика Кудряшкина

Політична партія «Бджола» знайомить кам’янчан зі своєю командою.

«В партії «Бджола» працюють лише ті люди, які дійсно хочуть змінити наше місто реальними та рішучими діями, а не балачками, - вважає Павло Некритий. - У нас сильна та ефективна команда, яка сконцентрована на роботі та результатах. Це відповідальні, активні люди, яких об’єднує успішний лідер – міський голова Андрій Білоусов. Завдяки його досвіду, професіоналізму та відданості справі, команда партії «Бджола» зможе зробити Кам’янське ще більш розвиненим та комфортнішим містом для життя людей. Моя участь в партії – це можливість внести свій особистий вклад в майбутнє рідного міста».

Біографічна довідка

Некритий Павло Геннадійович народився 8 лютого 1986 року в м. Дніпродзержинськ. Закінчив середню загальноосвітню школу №12 та вступив до Дніпровського державного технічного університету (ДДТУ).В 2008 році здобув вищу освіту за спеціальністю «Обробка металів тиском».

Працює на Дніпровському металургійному комбінаті в сортопрокатному цеху, стан 400/200 вальцювальником 6розряду. Діяльність: керівник ГО «Патріот-2015», член політичної партії «Бджола».

некрытый пчела команда каменское
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии