«Кам’янське у надійних руках», - представник партії «Бджола» Олександр Галкін

«Кам’янське у надійних руках», - представник партії «Бджола» Олександр Галкін, Анжелика Кудряшкина

Політична партія Кам’янського - «Бджола» продовжує знайомити городян з командою однодумців.

Директор КП КМР «Лівобережний парк» Олександр Галкін:

«Свою трудову діяльність я розпочав працюючи в комерційній сфері. В 2006 році мешканці лівобережжя довірили представляти їх інтереси у міській раді V скликання, де за часів депутатської каденції було зроблено чимало, особисто на власному мікрорайоні та в освітніх закладах мікрорайонна.

Працюючи на державних, комунальних, комерційних підприємствах та в органах місцевого самоврядування придбав цінний досвід роботи і членство в партії «Бджола» для мене – нагода поділитися знаннями та отримати нові, бути корисним місту.

З 2017 року очолюю лівобережний парк відпочинку. Я щиро вдячний меру міста Андрію Білоусову за допомогу в питаннях розвитку лівобережного парку. Саме за дорученням міського голови був розроблений проект масштабної реконструкції парку з розширенням території та облаштуванням нових зон відпочинку і атракціонів, який вже в цьому році почнемо реалізовувати.

Партія «Бджола» – це команда людей, які люблять Кам’янське, прагнуть зробити його ще більш комфортнішим для життя, готові працювати заради його процвітання та успішного майбутнього. Нас об’єднує спільна мета, і озираючись на минулі досягнення лідера партії «Бджола» - є впевненість, що Кам’янське з його великою інфраструктурою у міцних та надійних руках».

Автобіографічна довідка:

Галкін Олександр Васильович. Народився 11 червня 1970 року в місті Дніпродзержинськ. В 1987 році закінчив середньо загальноосвітню школу №36 м. Дніпродзержинськ. 1988-1989 рік служив у лавах Радянської армії в місті Ленінград. Трудову діяльність розпочав у 1991році на зовнішньоекономічній фірмі «Брама». З 1999 по 2002 рік – директор приватного підприємства «Нова справа». 2002-2009 рік – директор та засновник приватного підприємства «Консалтинг». 2010 ріці закінчив Дніпродзержинський державний технічний університет за спеціальністю «магістр з фінансів».

2009-2011 – заступник начальника управління комунального господарства Дніпродзержинської міської ради. 2011-2014рік – головний інженер комунального підприємства Дніпродзержинської міської ради «Дорожник». 2015- 2016 рік – заступник директора державного підприємства «Бар’єр». 2016-2017 рік – заступник директора комунального підприємства «ЕКОСЕРВІС». З 2017 по теперішній час – директор комунального підприємства «Лівобережний парк».

2006-2011рік – депутат Дніпродзержинської міської ради V скликання; 2008-2012рік – помічник народного депутата України. 2008-2011рік – член виконавчого комітету Заводського районного ради м. Дніпродзержинськ.

За особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування нагороджений «Відзнакою міського голови».

пчела каменское галкин
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии