Ігор Дідовець: «Вступ до партії «Бджола» - усвідомлений крок та нагода співпрацювати у команді однодумців»

Ігор Дідовець: «Вступ до партії «Бджола» - усвідомлений крок та нагода співпрацювати у команді однодумців», Анжелика Кудряшкина

Ігор Дідовець народився в м. Дніпродзержинськ, 22 серпня, 1963 року. Закінчив середню загальноосвітню школу № 1. У 1992 році закінчив Дніпропетровський Гірничий Інститут ім. Артема за спеціальністю електропривод.

З 1991 по 1993 працював в Дніпропетровському технікуму ракетно-космічного машино-будівництва. Пройшов шлях від завідуючого лабораторії до заступника директора технікуму.

У 1992 році Дідовець Ігор йде на кардинальні зміні у своєму житті та вирішує присвятити своє подальше життя служінню Богу та людям. З 1993 році вступає доКиївської духовної семінарії, яку закінчує в 1997 році та вступає в Київську духовну академію, після закінчення якої захищає звання кандидата Богословських наук.

З 1993 року свій шлях служіння Богу в Кам’янському розпочав в Свято-Миколаївському Соборі, а у 1999 році був назначений настоятелем парафії Святого благовірного князя Ігоря Чернігівського та Київського в місті Кам’янському. В 2011 році назначаєтеся благочинним церков Петриківського району.

Наряду зі служінням Ігор активно займався громадською діяльністю, був депутатом Дніпровської районної ради двох скликань. За багаторічну сумлінну працю на користь містян був нагороджений відзнаками міського голови всіх ступенів.

В 2011 році назначається завідуючим відділу Кам’янської єпархії по взаємовідносинам зі збройними силами, Козачеством та МНС. З цього моменту та по теперішній час веде активну капеланську діяльність спільну з волонтерами та громадською організацією «Патріот-2015».

Неодноразово був на передовій де проводив активну духовно-пастирську роботу серед захисників України. Зараз Ігор є членом політичної партії «Бджола»:

«Я та моя родина, є патріотами свого міста та своєї країни. Ми пишаємось тим, що продовжуємо жити на землі своїх пращурів. Вступ до політичної партії «Бджола», лідером, якої є Андрій Білоусов – це усвідомлений крок та нагода співпрацювати у команді таких же однодумців та патріотів на користь та задля розвитку свого міста».

пчела каменское дидовец
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии