• Головна
  • Партія «Бджола» знайомить кам’янчан з однопартійцями
09:00, 27 травня 2020 р.

Партія «Бджола» знайомить кам’янчан з однопартійцями

Партія «Бджола» знайомить кам’янчан з однопартійцями

Політична партія «Бджола» продовжує знайомити городян з командою однодумців. Цього разу свій коментар про діяльність в партії надав Володимир Кремінь:

«Вважаю, що поява партії «Бджола» у нашому місті – це великий крок до можливостей покращення добробуту як самого міста так і його мешканців в цілому. Адже члени партії – це однодумці, фахівці своєї справи, тому бути членом такої команди велике задоволення. Я упевнений, що у партії – люди, які прийшли щось міняти, щоб було краще. Особисто моє членство в партії пов’язане з бажанням покращити рівень життя у нашому місті: своїми ідеями, діями, роботою та допомогою.Маючи родину, я звісно ж маю і домашні клопоти: виховання діточок, робота по-будинку та інше, але завжди знаходжу час, щоб разом з однопартійцями допомагати місту та його мешканцям процвітати. Дуже надихає те, що голова партії Андрій Білоусов особисто докладає максимум зусиль та витрачає власний час на реалізацію задумів та ідей членів партії. Саме це стимулює усіх нас не зупинятись, а працювати. Всі ми живемо в Кам’янському, то ж тільки разом можемо зробити своє рідне місто чистішим, красивішим та привабливішим».

Автобіографічна довідка: Кремінь Володимир Андрійович.

Народився у селі Єлизаветівка Петриківського району, 04.09.1982.

З 1989 році почав навчання у першому класі середньої загальноосвітньої школи №30 м. Дніпродзержинська, котру закінчив у 1999 році. В цьому ж році вступив до першого курсу Дніпродзержинського технічного університету на факультет комп’ютерних технологій та обчислювальної техніки за спеціальністю «Апаратура радіозв’язку, радіомовлення та телебачення».

З 01.09.2002 проходив військову підготовку на кафедрі «Військової підготовки» при Національній металургійній академії України за спеціальністю «Бойове застосування з’єднань, військових частин наземної артилерії». Займав посаду командира взводу.

З 01.09.2004 року студент Національного гірничого університету, кафедри економіки, факультет менеджменту за спеціальністю «Менеджер з адміністративної діяльності». Під час навчання займався вивченням питання «Вплив зовнішніх факторів на розвиток торгівлі у м. Дніпропетровську» на прикладі управління торгівлі Дніпропетровської обласної ради, на цю ж тему захистив дипломний проект та отримав диплом магістра.

З жовтня 2005 року почав працювати головним спеціалістом у виконавчих органах Кам’янської міської ради. Де працюю по теперішній час на посаді заступника директора департаменту екології та природних ресурсів міської ради. За час роботи у виконавчих органах займався різним сферами діяльності.

З 01.04.2009 активно займається творчою діяльністю на телебаченні на комунальному підприємстві ТРК «Міська інформаційна служба».

З 01.09.2011 студент Дніпропетровського регіонального інституту державного управління при Президентові України кафедри державного управління та місцевого самоврядування, який закінчив у 2014 році та отримав диплом «Магістр державного управління».

У 2015 році проходив навчання у м.Київ в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського на кафедрі «Стратегії національної безпеки та оборони».

З 2017 року – член Національної спілки журналістів України.

Нагороджений відзнакою міського голови, почесними грамотами та подяками. Почесною грамотою секретаріату Національної спілки журналістів України.

Одружений, має двох синів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пчела #каменское
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...