«Кам’янське заслуговує динамічного розвитку», - член політичної партії «Бджола» Анна Самохвалова

«Кам’янське заслуговує динамічного розвитку», - член політичної партії «Бджола» Анна Самохвалова, Анжелика Кудряшкина

Політична партія «Бджола» продовжує знайомити кам’янчан з командою однопартійців. Цього разу свій коментар на тему діяльності партії надала директор Центрального міського парку культури та відпочинку Анна Самохвалова.

«Політична партія «Бджола» - це команда небайдужих мешканців Кам’янського на чолі з діючим мером міста Андрієм Білоусовим.Це партія однодумців, які не з чуток знають, що в будь-яких умовах потрібно системно працювати на результат, а не скаржитися на брак грошей і повноважень.

«Бджола» представляє інтереси всіх, хто хоче мирного неба, стабільності, впевненості в завтрашньому дні, гідної роботи, належного соціального захисту.

Наше місто заслуговує динамічного розвитку і Андрій Білоусов саме та людина, яка має чіткий план діяльності, вміння організувати навколо його реалізації людські і матеріальні ресурси, а також системно перебудовувати те, що заважає реалізації планів розвитку міста.

Для мене честь, що я маю нагоду працювати в лавахцієї чудової команди- Політичної партії «Бджола».Це можливість реалізувати себе як особистість,зробити внесок в одну велику справу та зробити життя оточуючих кращим. Командна праця дозволяє виконувати важливі задачі для розвитку рідного міста, адже роботу на благо громадия вважаю пріоритетною для себе», - сказала Анна Самохвалова.

Автобіографічна довідка: Самохвалова Анна Володимирівна. Народилася 25 січня 1983 року у м. Дніпродзержинськ.

У 1989 році почала навчання у першому класі середньої школи № 29 м. Дніпродзержинськ, яку закінчила у 1998 році. Цього ж року вступила до Дніпродзержинського технолого-економічного технікуму на спеціальність «Товарознавство та комерційна діяльність» та отримала кваліфікаціютоварознавця.

У 1999 році вступила до Дніпродзержинського технолого-економічного технікуму на заочну форму навчання на спеціальність «Бухгалтерський облік» та отримала кваліфікацію бухгалтера.

У 2001 році вступила до Дніпропетровського національного університету на спеціальність «Історія» та здобула кваліфікацію викладача історії та суспільствознавства.

У серпні 2001 року розпочала трудову діяльність заступником директора з виховної роботи у притулку для дітей м. Дніпродзержинськ.

З травня 2013 року працювала у КП «Міська інформаційна служба» на посаді начальника відділу поліграфії.

В березні 2017 року призначена на посаду директора КП «Міський парк культури та відпочинку», де працює по теперішній час.

Одружена, має двох синів і доньку.

пчела каменское
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии