Наталія Сокол – член політичної партії «Бджола»

Наталія Сокол – член політичної партії «Бджола»

Політична партія «Бджола» продовжує знайомити кам’янчан з командою однопартійців. Знайомтесь: голова комітету мікрорайону «Дніпробуд» Наталія Сокол.

«Партія «Бджола» - це політична сила нашого рідного міста, яка покликана робити кращим життя городян. Саме тому в мене виникло бажання вступити до команди працьовитих, досвідчених та енергійних людей, щоб об’єднати зусилля в прагненні зробити Кам’янське ще кращим та комфортнішим для життя. В якому б місті я не була, завжди хочу повернутися в своє рідне місто. Все життя я прожила на житловому масивіДніпробуд, спілкуюсь з людьми, знаю їхні потреби, тому моя діяльність в партії – це також можливість зробити кращим свій улюблений район. Завдяки спільним зусиллям нещодавно ми виграли конкурс в бюджеті участі на створення сучасної пішохідної доріжки, чекаємо реалізації проекту та обов’язково будемо брати участь знову. Лідер партії «Бджола» - мер міста Андрій Білоусов. З перших днів на посаді міського голови я уважно стежила за його діяльністю і скажу чесно – захоплююсь його ставленням до роботи, відповідальністю, професіоналізмомі бажанням працювати. Я підтримую кожне його рішення, бо знаю, що воно принесе користь кам’янчанам. У команди «Бджола» багато планів та ідей стосовно подальшого розвитку Кам’янського, і я вірю, що разом ми зможемо втілити їх у життя».

Автобіографічна довідка: Народилася 19 травня 1974 року в м. Дніпропетровськ. В 1991 році закінчила середню загальноосвітню школу №26. Після школи вчилася в ПТУ №61. У 2020 році закінчила Східноєвропейський університет економіки та менеджменту, спеціалізація – «Право».

З жовтня 2017 року – голова комітету мікрорайону «Дніпробуд». 

пчела каменское
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии
Показывать новый комментарий: внизу / вверху
Злой гоблин
1 июл. 2020 г., 09:31:20

Ещё один лодарь.. ходит и только ганяет воздух - своими обещаниями.. на Днепрострое многие с нее смеются.. просто не говорят ей в лицо, чтобы не обидеть.. далее только будет. И проект она выиграла только с помощу мера - так как на Днепрострое за него не кто не голосовал - потому что её не воспринимают в серьез)))

Алексей
1 июл. 2020 г., 09:36:40

Цікава автобіографія, життєвий досвід.

Василий
1 июл. 2020 г., 09:45:13

Автобиография ПТУ61))))... Мер хоть подтянул чуток с 2017 года. Человек в университет поступил. Только не понятно где он находится)))

оптимист
1 июл. 2020 г., 17:34:08

у меня пара-тройка знакомых там училась, сейчас они в бизнес-центре (ниже комсомольца в сторону авторемзавода - магазин канальский назывался - если память не подводит) филиал типа имеют. так вот = они там бывали только в дни зачётов и экзаменов, даже учебные отпуска никто не брал, главное денюшку в зачётку всунуть, а то не сдашь и естественно оплатить обучение на семестр вперёд. все их дипломы, такаже кака как и дипломы маупов разных - филькина грамота. большинство из таких магистров-бакалавров даже грамотой не сильно владеют. татотаке