• Главная
  • Партія «Бджола» - сила, яка рухає Кам’янське вперед
09:00, 8 июля 2020 г.

Партія «Бджола» - сила, яка рухає Кам’янське вперед

Партія «Бджола» - сила, яка рухає Кам’янське вперед

Політична партія «Бджола» продовжує знайомити кам’янчан з однопартійцями. Знайомтесь: один з засновників та керівників ГО «Патріот-2015», член ПП «Бджола» Ігор Макіда.

«Я радію, що потрапив до партії «Бджола» нашого міста.Для мене це величезна можливість допомагати мешканцям, розвивати наше місто. Команда партії – це люди, які живуть в Кам’янському, готові багато працювати та щиро намагаються зробити кращим рідне місто, команда тих, хто рухає Кам’янське вперед, а не стоїть в стороні.Партія «Бджола» та активісти ГО «Патріот-2015» співпрацюють по окремих напрямах діяльності. Разом ми запроваджуємо акції і проєкти, щоб підтримати наших учасників ООС та членів їх сімей, допомагаємо волонтерам та бійцям на передовій. Як заступник голови ГО «Патріот-2015» я знаю, скільки добрих та патріотичних справ робить для наших захисників лідер партії Андрій Білоусов. Саме його цілеспрямованість, увага до проблемних питань, відповідальне ставлення до роботи та націленість на результат надихає на ефективну діяльність всю команду. Попереду багато роботи, безліч планів та ідей, які поетапно будуть втілені в життя та зроблять життя кам’янчан кращим, а місто – успішнішим».

Автобіографічна довідка: Ігор Володимирович Макіда: Народився 10 січня 1984 року в м. Дніпродзержинськ. У 2001 році закінчив ПТУ №22 здобув спеціальність «Слюсар-ремонтник, електрозварник ручного зварювання, стропальник». Спочатку працевлаштувався на цементний завод, де пропрацював три з половиною роки, з яких півтора року був на строковій службі у внутрішніх військах. Служив у Павлограді, звідки повернувся додому в званні старшого солдата. З 2006 року працює на Дніпровському меткомбінаті.Після березневих подій 2014 року молодий металург виявився тим, хто одним з перших прибув за повісткою до військкомату.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#пчела #макида #каменское
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...