Кам’янське зустрічай «Ласунку»!

Кам’янське зустрічай «Ласунку»!

Що може бути краще аніж смачне прохолодне морозиво у цю літню спеку? Так само думає і компанія-виробник морозива «Ласунка». Саме тому, ми вирішили додати трохи смачних солодощів у ваше літо! А як втілити це у життя в умовах теперішніх обмежень? ТМ «Ласунка» має відповідь!

Наш чудовий пікап з велетенською інсталяцією – морозивом «Гран-прі» вирушив у подорож по мальовничих куточках України, щоб підняти настрій її мешканцями!

Кам’янське зустрічай «Ласунку»!, фото-1 Кам’янське зустрічай «Ласунку»!, фото-2

Тож 12 липня «Виробник щастя» відвідає Кам’янське та привезе з собою не тільки гарний настрій, а і багато подарунків, яскравих повітряних кульок та, звісно ж, смачного морозива. Усі, хто зустрінуть наше незвичайне авто – гарантовано отримають свою порцію «щастя»! Але на цьому сюрпризи не завершуються!

Кожен, хто сфотографується біля нашого крутого автомобіля і завантажить своє фото на наш сайт https://svyato.lasunka.com/ має змогу отримати чудовий приз – яскравий велосипед від компанії «Ласунка»!

Щоб дізнатись більше про умови конкурсу, майбутні міста, до яких ми завітаємо та запросити нас до себе, відвідайте наш сайт https://svyato.lasunka.com/

«Ласунка» - це завжди смачно!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12 очень хорошо
(4 оценки)
Высокие оценки пользователей за Полнота информации
2 человека рекомендуют
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии