Євген Крохмаль – член політичної партії «Бджола»

Євген Крохмаль – член політичної партії «Бджола»

Продовжуємо знайомство з командою міської політичної партії «Бджола». Цього разу свій коментар надав молодий спортсмен Євген Крохмаль.

Коли постало питання про мій вступ до політичної партії «Бджола» - я не сумнівався. Лідер партії Андрій Білоусов – успішний менеджер, який добре себе зарекомендував і користується повагою жителів міста. Він зміг об'єднати навколо себе компетентних людей, які є патріотами свого міста і готові трудитися над його розвитком. За родом своєї діяльності мені доводиться багато контактувати з городянами, друзями і знайомими з різних питань, відповідно, відмінно знаю їх основні бажання і потреби щодо життя Кам’янського. І знаю, як своїми знаннями і активною позицією допомогти це реалізувати. Упевнений, що разом з мером, нашою командою і городянами ми зможемо продовжити розпочате «пожвавлення» Кам'янського і засяємо на всю країну!

Автобіографічна довідка: Крохмаль Євген Олександрович. Народився21.04.1996 у м. Дніпродзержинськ.

Освіта: в 2002–2011 рр. навчався у школі №24, 2011–2012 рр. – у школі №3, 2012–2013 рр. – в Республіканському вищому училищі фізичної культури і спорту (м. Київ), де закінчив 11 класів та отримав повну середню освіту. У 2013–2015 рр. навчався у Республіканському вищому училищі фізичної культури і спорту (м. Київ) за спеціальністю «фізичне виховання» (молодший спеціаліст). З 2015 по 2017 рр. навчався у Національному університеті фізичної культури і спорту України (м. Київ) за спеціальністю «спорт та фізичне виховання» (бакалавр), 2018–2019 рр. – у Дніпровському державному технічному університеті за спеціальністю «менеджмент» (магістр).

Трудова діяльність: з 2017 року по теперішній час – тренер-викладач у ДЮСШ №1; з 2019 року по теперішній час – заступник директора ДЮСШ №1 з навчально-методичної роботи.

Нагороди та досягнення: Майстер спорту України з плавання, призер чемпіонатів та Кубків України, чемпіон та призер міжнародних турнірів; нагороджувався Подякою міського голови.

пчела каменское крохмаль
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
2 очень плохо
(4 оценки)
Высокие оценки пользователей за Полнота информации
2 человека рекомендуют
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии