• Главная
  • «Партія «Бджола» веде активну діяльність в Кам’янському», - Євген Свіжевський
09:00, 22 июля 2020 г.

«Партія «Бджола» веде активну діяльність в Кам’янському», - Євген Свіжевський

«Партія «Бджола» веде активну діяльність в Кам’янському», - Євген Свіжевський

Продовжуємо знайомити кам’янчан з командою політичної партії «Бджола». Знайомтесь: майстер бойових мистецтв, віце-президент Кам’янської федерації тхеквондо, тренер-викладач ДЮСШ №3 Євген Свіжевський.

Партія «Бджола» на чолі з лідером Андрієм Білоусовим об’єднала однодумців, які щиро вболівають за рідне місто, готові багато працювати та відстоювати інтереси городян. Всіх нас об’єднує спільна мета – розвиток та процвітання рідного міста, в якому ми живемо. За останній час нам вдалося реалізувати проєкти з благоустрою спортивних та дитячих майданчиків у дворах міста, на прохання жителів провести чимало суботників, організувати цілу низку культурно-розважальних заходів. За підтримки ПП «Бджола» відбувся обласний фестиваль дитячого спортивного бального танцю, чемпіонат міста з тхеквондо та з міні-футболу, пройшов відкритий Кубок області з козацького двобою, відбувся третій щорічний фестиваль спортивного танцю «DanceSport Life-2020», чемпіонат міста зі спортивної акробатики, 5-й щорічний турнір з козацького двобою, присвячений пам’яті героїв АТО. У період жорсткого карантину разом з дитячо-юнацькими школами міста організували конкурс фотоколажів на тему «Історія моїх перемог в спорті» та вручили нагороди переможцям, посприявши проведенню традиційного відкритого Чемпіонату міста з тхеквондо «Прометей-2020», який в умовах карантину відбувся в онлайн-режимі. Партія «Бджола» веде активну діяльність в місті. Це лише початок і невелика частина тих проєктів, які вже були реалізовані. Попереду безліч планів, тож наша команда готова багато працювати та вести Кам’янське шляхом розвитку та процвітання.

Автобіографічна довідка: Свіжевський Євген Петрович народився 12.02.1974 року в місті Дніпродзержинськ. Майстер Бойових Мистецтв, віце-президент Кам'янської федерації тхеквондо, тренер-викладач вищої категорії КЗ «ДЮСШ №3», відділення Олімпійського Тхеквондо. Чорний пояс з Тхеквондо 3 дан, кращий тренер України (2005 року), старший тренер області, офіційний Майстер-представник Східноєвропейської асоціації SinMooHapkido в Україні. Керівник UkrainianSinMooHapkido. Офіційний Майстер-представник Східноєвропейського співтовариства Kombatan в Україні. Президент Української Федерації КомбатанАрніс. Вища фахова освіта, яку здобув у Кам'янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка, кафедра фізичного виховання.

Нагороджений Грамотою управління фізичної культури та спорту Дніпродзержинської міської ради.

- 2008: нагороджений Почесною грамотою №1665 за «Високі показники в підготовці спортсменів».

- 2012: нагороджений Грамотою «За сумлінну творчу працю, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління».

- 2013: нагороджений Грамотою «За вагомий особистий внесок у розвиток Олімпійського виду спорту тхеквондо ВТФ в м. Дніпродзержинськ».

- 2015: нагороджений подякою «За багаторічну плідну працю, спрямовану на пропаганду здорового способу життя серед учнівської молоді, активну життєву позицію».

-2016: нагороджений подякою від управління молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації «За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, професіоналізм, сумлінну працю, відданість справі».

У 2014 році пройшов курси підвищення кваліфікації тренерів-викладачів у Запорізькому національному університеті.

У 2018 пройшов курси підвищення кваліфікації тренерів-викладачів до Національного університету фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ) в м. Київ, присвоєна вища категорія.

У 2018 році нагороджений медаллю «Відзнака міського голови».

Тренерсько-викладацький стаж: більше 19 років.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#свижевский #пчела #каменское
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
Дмк
22 июля 2020 г., 09:05
О...гарні хлопці,талановиті...головне у жовтні за пасічніка не вздумайте голосіть!
123
22 июля 2020 г., 10:26
что у него со взглядом?
@
22 июля 2020 г., 11:41
Как пиарится эта недопартия, как хочется пчеловоду медок с города сосать.
Объявления
live comments feed...