Кам’янчани змагалися у фінансово-економічній грі «Життєвий капітал»

Кам’янчани змагалися у фінансово-економічній грі «Життєвий капітал», Анжелика Кудряшкина

Політична партія «Бджола» разом з діловим центром «Партнер» вперше в Кам’янському презентували фінансово-економічну гру «Життєвий капітал».

Тренінг-гра максимально наближена до реального життя та покликана натренувати і розвивати фінансову грамотність гравців.

Знання, які отримують гравці під час гри, допоможуть їм бути більш обачливими та приймати виважені рішення стосовно грошей, - сказав голова Кам`янської МПО ПП «Бджола» Тимур Левченко.

Отриманий досвід буде особливо корисним для молодого покоління.

Дуже цікаво було дізнатися про фінанси, як правильно поводитися з грошима, відкрити свою власну справу тощо. На сьогоднішній день це дуже цінні знання, - говорить підліток Владислав Денерович.

Співавтор та технічний керівник проекту «Життєвий капітал» Віталій Коваленко зазначив, що даний життєвий симулятор максимально наближений до реального життя, а також подякував активістам партії «Бджола» за цікавий захід, який відбувся завдяки спільним зусиллям.

Кам’янчани змагалися у фінансово-економічній грі «Життєвий капітал», фото-1 Кам’янчани змагалися у фінансово-економічній грі «Життєвий капітал», фото-2 Кам’янчани змагалися у фінансово-економічній грі «Життєвий капітал», фото-3 Кам’янчани змагалися у фінансово-економічній грі «Життєвий капітал», фото-4 Кам’янчани змагалися у фінансово-економічній грі «Життєвий капітал», фото-5 Кам’янчани змагалися у фінансово-економічній грі «Життєвий капітал», фото-6 Кам’янчани змагалися у фінансово-економічній грі «Життєвий капітал», фото-7 Кам’янчани змагалися у фінансово-економічній грі «Життєвий капітал», фото-8
пчела каменское игра
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии