Активісти партії «Бджола» разом з жителями БАМу чистили ставок

Активісти партії «Бджола» разом з жителями БАМу чистили ставок, Анжелика Кудряшкина

Жителі Південного району звернулися до політичної партії «Бджола» з проханням допомогти впорядкувати ставок на БАМі.

Цей ставок – єдине місце для відпочинку на воді в цьому районі. З роками водойма заросла комишем і чагарниками та потребувала благоустрою.

Представники партії «Бджола» відгукнулися та привели територію в порядок. До них охоче приєдналися місцеві жителі та учні шкіл цього району. За допомогою орендованої спецтехніки ставок розчистили від порослі, викосили та прибрали берегову зону.

Згодом сюди завезуть свіжий пісок та встановлять пляжне обладнання для більш комфортного відпочинку людей.

Активісти партії «Бджола» разом з жителями БАМу чистили ставок, фото-1 Активісти партії «Бджола» разом з жителями БАМу чистили ставок, фото-2 Активісти партії «Бджола» разом з жителями БАМу чистили ставок, фото-3 Активісти партії «Бджола» разом з жителями БАМу чистили ставок, фото-4 Активісти партії «Бджола» разом з жителями БАМу чистили ставок, фото-5 Активісти партії «Бджола» разом з жителями БАМу чистили ставок, фото-6 Активісти партії «Бджола» разом з жителями БАМу чистили ставок, фото-7 Активісти партії «Бджола» разом з жителями БАМу чистили ставок, фото-8 Активісти партії «Бджола» разом з жителями БАМу чистили ставок, фото-9
пчела ставок бам каменское
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии