Віталій Дідур – член політичної партії «Бджола»

Віталій Дідур – член політичної партії «Бджола», Анжелика Кудряшкина

Політична партія «Бджола» продовжує знайомити кам’янчан з командою однопартійців. Про головні завдання партії розповів депутат Кам’янської міської ради – Віталій Дідур.

Одне з найголовніших напрямків партії «Бджола» – забезпечити комфортне життя людям та захистити їх інтереси. Ключовим питанням для мене є допомога людям, а наша партія займається саме цим. Це партія нашого міста, до складу якої входять люди, які живуть та працюють у Кам’янському. Як і лідер партії Андрій Білоусов, ми щиро зацікавлені в тому, щоб наше місто розвивалося, процвітало, покращувався добробут городян. Тому однією командою працьовитих, сповнених сил, натхнення та енергії людей, готові працювати на результат.

Автобіографічна довідка: Дідур Віталій Вікторович. Народився 26 вересня 1965 року в м. Дніпродзержинськ в родині військовослужбовців. Вісім шкільних років пройшли у Дніпродзержинську. У 1980 році вступив до Київського суворівського військового училища, після закінчення якого був прийнятий в Московське загальновійськове командне училище. Після училища отримав військове звання лейтенант, був направлений в групу радянських військ в Німеччині. У 1988 році служив у Київському вищому загальновійськовому командному училищі ім. Фрунзе в званні капітана, навчав курсантів, майбутніх офіцерів.

У 2002 році почав готуватися до життя після армії і вступиву Харківську національну юридичну академію ім. Я.Мудрого, де отримав спеціальність юриста-правовіда.

У 2007 року став начальником юридичного відділу ВАТ «Металлургпромжилстрой». Високий професіоналізм, наполегливість, працьовитість і управлінський талант привели Віталія Вікторович у 2010 році в заступники міського голови м. Дніпродзержинська. У 2011 році був призначений директором КП «Трамвай». У 2013 році захистив Програму придбання 20 нових трамвайних вагонів і 10 автобусів великої місткості для перевезення пенсіонерів та пільгових категорій населення. З 2014 року – депутат міської ради.

пчела дидур каменское
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии