• Главная
  • 11 вересня старт навчання в Малій Комп'ютерній Академії для дітей 7-14 років! Комп'ютер перестане бути просто іграшкою!
10:13, 2 сентября 2020 г.
Надежный источник

11 вересня старт навчання в Малій Комп'ютерній Академії для дітей 7-14 років! Комп'ютер перестане бути просто іграшкою!

11 вересня старт навчання в Малій Комп'ютерній Академії для дітей 7-14 років! Комп'ютер перестане бути просто іграшкою!

Щоб оцінити успішність школяра можна подивитися його оцінки в щоденнику і табелі. Але що це дасть батькам, крім цифр? Трієчники часто досягають більших успіхів, ніж відмінники, саме за рахунок уміння домовлятися і знаходити відповіді в обхід стандартних правил. Як батькам зрозуміти, що їхня дитина дійсно навчилася чомусь, що стане в нагоді йому в дорослому житті?

Проектно-орієнтований підхід

Проектно-орієнтований підхід - це ефективна методика роботи, при якій учні вирішують конкретну реальну задачу, і таким чином отримують знання і вивчають новий матеріал. Цей досить інноваційний підхід, на жаль, ще не впроваджений в шкільну програму. В Україні не так вже й багато дитячих освітніх закладів, де ефективно використовують проектний підхід. Одне з них - Мала Комп'ютерна Академія. Це сучасний навчальний заклад, де діти 7-14 років вивчають комп'ютерні науки майбутнього і набувають навички, які стануть основою їх майбутніх професій. Діти в Академії не «зубрять» за підручником, не пишуть контрольні і не здають іспити. Вони створюють комп'ютерні ігри, програмують роботів, створюють сайти і додатки для смартфонів. Батьки учнів Малої Комп'ютерної Академії ШАГ бачать не тільки оцінки, але і реальні проекти, створені дітьми за допомогою IT-технологій. І ці проекти вражають.

Робототехніка

Одним з найулюбленіших предметів учнів Малої Академії ШАГ є робототехніка. Діти із задоволенням створюють програми, які керують рухами і логікою роботів. За допомогою платформи Arduino маленькі помічники людей можуть орієнтуватися в просторі, знаходити і переміщати предмети, і навіть танцювати.

Розробка комп'ютерних ігор

В той час як звичайні школярі годинами просиджують за комп'ютерними іграми, учні Академії ШАГ вчаться ці ігри створювати. Це під силу не вундеркіндам, а звичайним учням. Вони не перевтомлюються і не працюють ночами. Батьки не витрачають додаткові кошти - все обладнання для реалізації проекту надає Комп'ютерна Академія ШАГ

Програмування

Під час навчання в Академії студенти 7-14 років отримають практичні навички програмування, які будуть корисними для всіх. Вивчення програмування дає дітям нові можливості: перетворювати свої ідеї на віртуальну реальність, керувати роботами, переадресовувати комп'ютеру вирішення складних завдань. Це актуально, бо попит на програмістів зростає з кожним днем.

Ці та багато інших предметів викладають професійні педагоги з досвідом роботи у сфері ІТ.

Отже, в Малій Комп’ютерній Академії діти знайдуть все, про що мріють:

  • цікаві предмети;
  • захоплюючі ігрові форми навчання з максимумом практичних занять
  • жодних іспитів – лише захист виконаних дитиною проектів.
  • конкурси, змагання, призи.

Мала Комп’ютерна Академія – це місце, куди діти хочуть повертатися знову і знову. Якщо ви бажаєте забезпечити дитині гідне майбутнє, записуйте її на навчання до Малої Комп’ютерної Академії!

Поспішайте, старт занять 11 вересня!

Ми знаходимося за адресою: вул. Медична, 2Е, 3 поверх.

Деталі за телефоном: (067) 533-46-28

А також за посиланням: https://bit.ly/32GRlcg

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Образование #Академия #ШАГ #Робототехника #Лего #Графика #Программирование #IT #Дети
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...