• Главная
  • Андрій Білоусов та партія «Бджола» впевнено ідуть на вибори у Кам’янському
11:45, 18 сентября 2020 г.

Андрій Білоусов та партія «Бджола» впевнено ідуть на вибори у Кам’янському

Андрій Білоусов та партія «Бджола» впевнено ідуть на вибори у Кам’янському

Партія «Бджола» висунула Андрія Білоусова на посаду мера, а також затвердила списки кандидатів у районну та міські ради. Таке рішення прийнято на обласній конференції ПП «Бджола», яка 17 вересня відбулася в Кам’янському. Не обійшлося без несподіванок.

Участь партії «Бджола» у місцевих виборах – подія очікувана. Власне, для цього ця партія і створювалася. Проте учасники сьогоднішньої конференції здивували двома речами: потужним списком кандидатів на вибори до Кам’янської районної ради та першими номерами списків до обох рад.

Конференція почалася буденно, як для таких передвиборчих заходів, та мала статус обласної, аби висунути кандидатів і до міської, і до районної рад. На заході були присутні запрошені представники територіальних виборчих комісій до зазначених рад, а також чимала кількість місцевої преси.

Усе проходило в будівлі колишнього ДК ім. Горького, яка тепер має назву «Нова сцена» нашого міського театру. Вестибюль, сходи та залу прикрашали повітряні кульки з партійною символікою. Усе на сучасний манер виборчих перегонів, але без зайвого пафосу.

Місця в залі, де збиралися делегати конференції, розділили червоними стрічками, аби дотриматись соціальної дистанції. Цей захід безпеки прийнятий у зв’язку з епідемією коронавірусу. Більшість учасників були в масках, знімаючи їх лише на час виступів.

Сама конференція пройшла відповідно до вимог законодавства щодо партійних зборів по висуванню кандидатів. Перед голосуванням за висування кандидата на посаду міського голови Андрій Білоусов виступив з невеличкою промовою. В ній він перерахував досягнення міської влади за каденцію, що минає. Андрій Білоусов підкреслив, що багато чого вдалося досягнути не тільки завдяки децентралізації влади.

Ми зранку до ночі робимо те, заради чого нас вибрали люди. Я йду на вибори з командою – з вами! - заявив міський голова делегатам конференції.

Після успішного голосування за кандидата на посаду міського голови, почалось затвердження списків до районної та міських рад. І ось тут не обійшлося без сюрпризів.

По-перше, до сьогодні ставлення міських політиків до створення Кам’янської районної ради було побічним. Навіть зараз мало хто може пояснити, чим ця районна рада займатиметься, які в неї будуть повноваження. А головне – який буде розподіл влади у Кам’янському між районною та міською владою. Та сьогодні партія «Бджола» продемонструвала, що ставиться до майбутньої райради цілком серйозно і націлена на потужне представництво в цьому виборному органі влади.

Конференція висунула 53 кандидати в депутати райради. Під №1 партійного списку іде … Олександр Чернишов, перший заступник міського голови. А це означає, що у разі подолання прохідного бар’єру (що станеться з великою імовірністю), Олександр Чернишов як мінімум отримає мандат депутата райради.

І це по-друге. Бо фактично означає, що пану Чернишова доведеться обирати між посадою держслужбовця та депутатським мандатом. Тож можна припустити, що «Бджола» має серйозні наміри не тільки щодо висування кандидатів, але й амбіції на керівні посади в майбутній райраді. Олександр Чернишов хоча і не публічний політик, проте має авторитет у якості фахівця з бюджетних питань.

У списку до райради можна побачити і других відомих у місті політиків, громадських активістів, керівників та бізнесменів. Так, до райради балотуватимуться Марина Гурська, Руслан Бондаренко, Олександр Галкін, Жанета Сокуренко, Олександр Кірпа, Максим Чехута, Микола Сінельников, Артур Круть та інші.

До речі, Микола Синельников та Артур Круть висунуті кандидатами у до міської ради. Цей список кандидатів – 42 особи – також затвердили на конференції. Його очолив під №1 – Костянтин Саусь, ще один заступник міського голови.

Список кандидатів ПП «Бджола» до міськради Кам’янського не меншпотужний за представництвом, ніж до райради. Серед висунутих кандидатівНаталія Ктитарова, Тимур Левченко, Олександр Лукашов, Оксана Федосюк,Богдан Наполов, Іван Горбаренко, Сергій Боговик, Антон Гусєв та багатоінших відомих у місті прізвищ.

Невеличким сюрпризом стала участь у якості кандидата від партії «Бджола»депутата міськради Валентини Капінус. Кам’янчани знають її по емоційнимвиступам на сесіях та багаторічній роботі у себе на районі. Вона, мабуть,одна з останніх політиків, яка не цурається свого минулого у КомпартіїУкраїни.З’ясувалось, що і цього разу Валентина Іванівна не змінила своїм політичнимпоглядам, проте балотуватись буде від «Бджоли», бо Конституційний судУкраїни досі не розглянув справу про заборону участі КПУ у виборах.Та, за словамиКапінус, суд не поспішає з розглядом. Тож і на цих виборах КПУ не змоглаприйняти участь, як партія.

Проголосувавши ще кілька протокольних питань, як того вимагає виборчезаконодавство, конференція партії «Бджола» закінчилася і усі роз’їхалися поробочих місцях. Вже на ганку палацу кілька делегатів вирішили зробитиспільне фото на память.

Ми ж поцікавились у кандидатів в депутати аж до двох рад – Синельниковата Крутя – про те, що вони будуть робити, якщо їх оберуть відразу до обохрад. Адже відповідно до законодавства представляти виборців можна буделише в одному органі влади.

Микола Синельников віджартувався, що спершу треба обратися хоча б доодної ради. А вже якщо трапиться обратись до двох рад, тоді і вирішуватиме.Загадувати наперед майбутній кандидат не захотів.

Артур Круть має більш прагматичний погляд. На його думку, якщо оберутьдо обох рад, то вибір залежатиме від того, які повноваження виявляться урайонної ради і як це впливатиме на життєдіяльність Кам’янського. Адженові районні ради лише створюються, і багато чого буде вирішуватисьцентральною владою вже по ходу виборів. В цілому цей майбутній кандидатготовий працювати у будь-якій раді, аби принести максимальну користьсвоїм виборцям.

Куди партіє пошле – там і будемо працювати, -пожартував на останок Артур Круть, чинний депутат міськради.

Автор: Сергій Гузь.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#пчела #каменское
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
ПРАВДА
19 сентября 2020 г., 18:37
КОРРУПЦИЯ В ГОРОДЕ ПРОЦВЕТАЕТ. ЦЕНЫ НА ТЕПЛО ЗАОБЛАЧНЫЕ
Объявления
live comments feed...