Андрій Білоусов та партія «Бджола» впевнено ідуть на вибори у Кам’янському

Андрій Білоусов та партія «Бджола» впевнено ідуть на вибори у Кам’янському, Анжелика Кудряшкина

Партія «Бджола» висунула Андрія Білоусова на посаду мера, а також затвердила списки кандидатів у районну та міські ради. Таке рішення прийнято на обласній конференції ПП «Бджола», яка 17 вересня відбулася в Кам’янському. Не обійшлося без несподіванок.

Участь партії «Бджола» у місцевих виборах – подія очікувана. Власне, для цього ця партія і створювалася. Проте учасники сьогоднішньої конференції здивували двома речами: потужним списком кандидатів на вибори до Кам’янської районної ради та першими номерами списків до обох рад.

Конференція почалася буденно, як для таких передвиборчих заходів, та мала статус обласної, аби висунути кандидатів і до міської, і до районної рад. На заході були присутні запрошені представники територіальних виборчих комісій до зазначених рад, а також чимала кількість місцевої преси.

Усе проходило в будівлі колишнього ДК ім. Горького, яка тепер має назву «Нова сцена» нашого міського театру. Вестибюль, сходи та залу прикрашали повітряні кульки з партійною символікою. Усе на сучасний манер виборчих перегонів, але без зайвого пафосу.

Місця в залі, де збиралися делегати конференції, розділили червоними стрічками, аби дотриматись соціальної дистанції. Цей захід безпеки прийнятий у зв’язку з епідемією коронавірусу. Більшість учасників були в масках, знімаючи їх лише на час виступів.

Сама конференція пройшла відповідно до вимог законодавства щодо партійних зборів по висуванню кандидатів. Перед голосуванням за висування кандидата на посаду міського голови Андрій Білоусов виступив з невеличкою промовою. В ній він перерахував досягнення міської влади за каденцію, що минає. Андрій Білоусов підкреслив, що багато чого вдалося досягнути не тільки завдяки децентралізації влади.

Ми зранку до ночі робимо те, заради чого нас вибрали люди. Я йду на вибори з командою – з вами! - заявив міський голова делегатам конференції.

Після успішного голосування за кандидата на посаду міського голови, почалось затвердження списків до районної та міських рад. І ось тут не обійшлося без сюрпризів.

По-перше, до сьогодні ставлення міських політиків до створення Кам’янської районної ради було побічним. Навіть зараз мало хто може пояснити, чим ця районна рада займатиметься, які в неї будуть повноваження. А головне – який буде розподіл влади у Кам’янському між районною та міською владою. Та сьогодні партія «Бджола» продемонструвала, що ставиться до майбутньої райради цілком серйозно і націлена на потужне представництво в цьому виборному органі влади.

Конференція висунула 53 кандидати в депутати райради. Під №1 партійного списку іде … Олександр Чернишов, перший заступник міського голови. А це означає, що у разі подолання прохідного бар’єру (що станеться з великою імовірністю), Олександр Чернишов як мінімум отримає мандат депутата райради.

І це по-друге. Бо фактично означає, що пану Чернишова доведеться обирати між посадою держслужбовця та депутатським мандатом. Тож можна припустити, що «Бджола» має серйозні наміри не тільки щодо висування кандидатів, але й амбіції на керівні посади в майбутній райраді. Олександр Чернишов хоча і не публічний політик, проте має авторитет у якості фахівця з бюджетних питань.

У списку до райради можна побачити і других відомих у місті політиків, громадських активістів, керівників та бізнесменів. Так, до райради балотуватимуться Марина Гурська, Руслан Бондаренко, Олександр Галкін, Жанета Сокуренко, Олександр Кірпа, Максим Чехута, Микола Сінельников, Артур Круть та інші.

До речі, Микола Синельников та Артур Круть висунуті кандидатами у до міської ради. Цей список кандидатів – 42 особи – також затвердили на конференції. Його очолив під №1 – Костянтин Саусь, ще один заступник міського голови.

Список кандидатів ПП «Бджола» до міськради Кам’янського не меншпотужний за представництвом, ніж до райради. Серед висунутих кандидатівНаталія Ктитарова, Тимур Левченко, Олександр Лукашов, Оксана Федосюк,Богдан Наполов, Іван Горбаренко, Сергій Боговик, Антон Гусєв та багатоінших відомих у місті прізвищ.

Невеличким сюрпризом стала участь у якості кандидата від партії «Бджола»депутата міськради Валентини Капінус. Кам’янчани знають її по емоційнимвиступам на сесіях та багаторічній роботі у себе на районі. Вона, мабуть,одна з останніх політиків, яка не цурається свого минулого у КомпартіїУкраїни.З’ясувалось, що і цього разу Валентина Іванівна не змінила своїм політичнимпоглядам, проте балотуватись буде від «Бджоли», бо Конституційний судУкраїни досі не розглянув справу про заборону участі КПУ у виборах.Та, за словамиКапінус, суд не поспішає з розглядом. Тож і на цих виборах КПУ не змоглаприйняти участь, як партія.

Проголосувавши ще кілька протокольних питань, як того вимагає виборчезаконодавство, конференція партії «Бджола» закінчилася і усі роз’їхалися поробочих місцях. Вже на ганку палацу кілька делегатів вирішили зробитиспільне фото на память.

Ми ж поцікавились у кандидатів в депутати аж до двох рад – Синельниковата Крутя – про те, що вони будуть робити, якщо їх оберуть відразу до обохрад. Адже відповідно до законодавства представляти виборців можна буделише в одному органі влади.

Микола Синельников віджартувався, що спершу треба обратися хоча б доодної ради. А вже якщо трапиться обратись до двох рад, тоді і вирішуватиме.Загадувати наперед майбутній кандидат не захотів.

Артур Круть має більш прагматичний погляд. На його думку, якщо оберутьдо обох рад, то вибір залежатиме від того, які повноваження виявляться урайонної ради і як це впливатиме на життєдіяльність Кам’янського. Адженові районні ради лише створюються, і багато чого буде вирішуватисьцентральною владою вже по ходу виборів. В цілому цей майбутній кандидатготовий працювати у будь-якій раді, аби принести максимальну користьсвоїм виборцям.

Куди партіє пошле – там і будемо працювати, -пожартував на останок Артур Круть, чинний депутат міськради.

Автор: Сергій Гузь.

пчела каменское
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Новости компаний
Многие девушки все чаще задумываются над тем, чтобы пополнить свой гардероб ботильонами. Но не все понимают, что данный тип обуви подобрать, не так просто, как может показаться на первый взгляд. С широким ассортиментом новой коллекции ботильонов вы можете ознакомиться, перейдя по ссылке нашего магазина https://born2be.ua/ru/zhenskaya-obuv/botilony.  Что такое ботильоны? Ботильоны – женская обувь, которая по своему внешнему виду остановилась ровно между сап...
Культура
С 28 октября по 4 ноября каменчан ждет насыщенная культурно-развлекательная программа. Академический музыкально-драматический театр им. Леси Украинки (Пл. 250-летия города, 2): 29 октября 18.30 - спектакль «Наталка Полтавка»; 30 октября 18.30 - комедия «Любовники, или Ох, уж эта Анна»; 31 октября 17.00 - спектакль «За двумя зайцами»; 1 ноября 10.00 - спектакль «Звездный час»; 4 ноября 18.30 - спектакль «Сколько лет невесте». Новая сцена Академического музы...
Криминал
По данным следствия, чиновник при исполнении своих служебных обязанностей установил группу лиц, осуществлявших ввоз на территорию Украины и растаможку новых автомобилей. Но ввозили их под видом бывших в употреблении. При этом использовались поддельные документы и не платились в бюджет таможенные платежи в полном объеме. Однако, заместитель начальника, злоупотребляя служебным положением и действуя в интересах последних, не принял предусмотренные законом мер...
Общество
В Каменском с 27 по 31 октября будет высокая пожароопасность. Об этом предупреждает ГУ ГСЧС в Днепропетровской области. 27 октября. Облачно. Без существенных осадков. Ветер 7-12 м/с. Температура воздуха ночью до 5 градусов тепла, днем - до 19 градусов тепла. 28 октября. Облачно. Без осадков. Ветер 5-10 м/с. Температура воздуха ночью до 4 градусов тепла, днем - до 18 градусов тепла. 29 октября. Облачно. Местами туман. Ветер 3-8 м/с. Температура воздуха ночь...
Общество
В Каменском 26 октября умерла старший фельдшер Каменской станции областного центра экстренной медицинской помощи Наталья Гавриловна Филиппова. Она всю жизнь проработала на скорой помощи, благодаря чему неоднократно спасала жизнь жителей Днепропетровской области. К сожалению борьбу за свое здоровье, она выиграть не смогла. Об этом сообщила в социальной сети Facebook ее коллега Лариса Быданцева. - Сегодня после скоротечной болезни перестало биться сердце ста...
Общество
Даже самую обычную яичницу можно приготовить оригинально. В данном рецепте глазунья превращается в отличный бутерброд. Ингредиенты на 2 порции: Куриное яйцо - 2 штуки Белый хлеб - 2 куска Помидоры - 1 штука Зелень - 1 пучок Соль - щепотка Сливочное масло - 20 г В середине кусочка хлеба нужно сделать отверстие, удалив мякиш. На сковороде растопите масло и обжарьте хлеб с двух сторон. Аккуратно разбейте яйца и вылейте в центр кусочка хлеба. Добавьте соль по...
Общество
Согласно результатам параллельного подсчета голосов по протоколам с мокрыми печатями в горсовет попадают партии «Бджола», «Оппозиционная платформа — За жизнь», «Слуга народа» и «Европейская Солидарность». Информацию о результатах параллельного подсчета подтвердили сразу в нескольких предвыборных штабах. В Каменском вторые сутки тянется официальный подсчет голосов. Красноречивое молчание некоторых партий побудило редакцию поинтересоваться в партийных штабах...
Общество
25 октября во время местных выборов с избирательных участков в больницы забрали 50 человек. Один умер еще до приезда скорой. - Зарегистрировано 250 вызовов скорой на участки, 50 человек госпитализированы, один скончался из-за остановки сердца, – отметил заместитель главы Минздрава. С его слов, в целом выборы прошли с соблюдением санитарных норм по сдерживанию распространения коронавируса, прописанных в постановлении Кабинета министров. - Грубых нарушений н...
Общество
Поставщик "Нафтогаз" повысил цену на голубое топливо с 4,7 гривен до 6,33 за кубометр при месячном тарифе. Цена на год выросла до 6,45 вместо 5,24 гривны. Изменения вступают в силу с 1 ноября. Об этом сказано на сайте компании.  - До 31 октября включительно еще можно успеть подключить тариф "Годовой" по цене 5,24 грн/куб.м с НДС. Изменения цен на газ в ноябре обусловлены, в первую очередь, сезонным фактором и увеличением оптовой цены на голубое топливо, –...