Партія «Наш Край» у Кам`янському: що зроблено за 5 років

Партія «Наш Край» у Кам`янському: що зроблено за 5 років, Леонид Лихолажин

На місцевих виборах 2015 року політична партія «Наш Край», при підтримці виборців міста, здобула перемогу, в результаті чого Сергій Коваленко та Марина Сахно стали депутатами міської ради VII скликання.

На протязі 5 років вони працювали однією узгодженою командою разом з міським головою Андрієм Білоусовим та місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування на своїх округах.

Кожен 2-й та 4-й четвер місяця депутати систематично проводили прийом громадян в загальноосвітніх школах №35 та №7. За час депутатської каденції Сергій Коваленко та Марина Сахно прийняли понад 700 звернень, які в більшості стосувались сфери житлово-комунального господарства, виділення матеріальної допомоги, допомога комунальним закладам міста.

Основним завданням у здійсненні депутатської діяльності Сергій Коваленко та Марина Сахно вважали забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжували скарги і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення.

За кошти міського бюджету, які були виділені депутатам Сергію Коваленко та Марині Сахно на виконання доручень виборців, на протязі п’яти років була надана матеріальна допомога 50 громадянам на суму 614 000,00 грн.

Велика увага депутатів політичної партії «Наш край» приділялась покращенню умов закладів освіти міста, а саме: заміна вікон, дверей в закладах освіти, придбання нових меблів, заміна лінолеуму, придбання апаратури для освітнього процесу та інше. На ці потреби було виділено понад 1 400 000,00 грн з міського бюджету для шкіл №7, 30, 35, та ліцеїв №№ 1,12. Допомагали і садочкам №№ 48, 43, 22, 39, 1.

Міській дитячій лікарні була надана допомога на придбання меблів, холодильників, м’якого інвентарю, заміни вікон на суму 292 000,00 грн.

Також була надана матеріальна допомога дитячому екологічному центру, міському театру ім. Л.України, ДЮСШ №4.

Завдяки налагодженій роботі депутатів з мешканцями відновлено зовнішнє освітлення вулиць району, відремонтовано дороги, проводилась обрізка дерев та покіс трави на вул. Айвазовського, район ДАІ, вздовж залізничних шляхів.

На прибудинкових територія встановлені лавочки за адресами: вул.. Ніколенка 10/21, 8-а, 13; вул.. М.Грушевського 16-а, 23,25; вул.. Айвазовського 37.

Вирішено питання накриття люків по вул.. М. Грушевського, вул.. Айвазовського, вул. Костромській.

Проведено поточний ремонт покрівлі буд. №2,16,8, 11 по вул.. Яворницького; буд. №7 по вул. Костромській; буд. №15 по вул.. Ніженській; буд. №18 по вул. Айвазовського.

На прохання мешканців були встановлені дитячі майданчики.

Спільно депутати Сергій Коваленко та Марина Сахно надавали допомогу громадянам міста, використовуючи власні кошти. Так, за власні кошти була надана фінансова допомога на лікування, надана адресна допомога та подарунки для ветеранів Великої Вітчизняної війни, з нагоди святкування Дня Перемоги.

За заслуги у навчанні дітей ліцею №12 були виділені кошти на подарунки та екскурсію дітей в м. Дніпро.

Виділено фінансування на закриття велосезону, який проводився на лівобережній частині міста.

З нагоди святкування 60-ї річниці СЗШ №35 було придбано телевізор.

Для благоустрою клумб на території закладів СЗШ №35 та ліцею №12 була завезена земля.

Шановні мешканці міста, депутати політичної партії «Наш край» С. Коваленко та М. Сахно дуже вдячні вам за те, що ви повірили і проголосували за нас, за нашу партію. Ми вдячні за вашу активну позицію, за те, що ви були небайдужі до проблем, які складалися, за вашу ініціативу та порядність.

За 5 років до команди приєднались справжні професіонали своєї справи. Серед яких є доценти, лікарі, підприємці, робітники ДМК. Сильна команда професіоналів політичної партія «Наш край», лідером якої є Сергій Коваленко, йде на вибори у міську та районну раду. З усіма кандидатами ознайомимо на сторінках газет.

Команда готова й надалі працювати з вами для покращення нашого міста, шановні кам’янчани. Партія «Наш Край» - вірна своєму народу. Ми – команда господарників та професіоналів, ми спроможні побудувати перспективне місто для вас.

Партія «Наш Край» у Кам`янському: що зроблено за 5 років, фото-1 Партія «Наш Край» у Кам`янському: що зроблено за 5 років, фото-2
Наш Край
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12 очень хорошо
(8 оценок)
Высокие оценки пользователей за Полнота информации
2 человека рекомендуют
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии