• Головна
  • Подрібнювач гілок: як правильно обрати цей різновид садової техніки
Новини компаній
18:00, 14 травня 2022 р.

Подрібнювач гілок: як правильно обрати цей різновид садової техніки

Новини компаній

Власний сад на прибудинковій ділянці – це можливість оточити себе затінком від крони дерев, створити гарний затишок у спекотні літні дні. Проте щороку настає період, коли виникає потреба в утилізації листя, гілок, а також інших компонентів рослинного походження. Таке нескладне, але систематичне завдання змушує власників заміської нерухомості замислитися над придбанням спеціального садового обладнання, наприклад, гарного якісного подрібнювача гілок.

Для того, щоб ефективно утилізувати садове сміття без шкоди для природи, потрібно використовувати спеціальний подрібнювач гілок. Виробники техніки для саду пропонують досить широкий вибір такого обладнання, що може суттєво ускладнити процес придбання. Тому пропонуємо зупинитися більш детально на тому, як правильно вибрати модель з урахуванням всіх необхідних факторів. 

Які бувають подрібнювачі гілок?

Садовий подрібнювач, який ще має назву шредер та чіппер – це спеціальний пристрій, що здатний перемолоти гілки дерев, листя, стеблі та інші матеріали рослинного походження. Обладнання дозволяє швидко та ефективно поліпшити зовнішній вигляд присадибної ділянки, а також зменшити обсяг сміття. Придбання такого пристрою полегшить транспортування садового сміття, а також дозволить використовувати рослинні матеріали вторинно, наприклад, у ролі палива, добрива та іншого.


gPwwI6HaGg2p6S3H8c1FBhmcVJVmHvXu3aWviUDuWm0szFgcbIdEn0IjPjR64PEOwaxYxsyh4sbRpaGDLm-DfuhpBFBh8yiqzUJbjlld2A8WvD4RUXjtBI3_3w7OZiS-DRjpTojFA-WMICEFkaZX2hTKC2Vz

Базова класифікація цього різновиду садової техніки представлена:

  1. Побутовими або аматорськими моделями. Це малопотужні бюджетні шредери, які можуть перемелювати виключно тонкі, м’які гілки, а також овочі, гнилу деревину. Моделі укомплектовані електричним двигуном, тому вони є гарним варіантом для саду, де є газони, квітники, город та чагарники.

  2. Напівпрофесійними. Такі моделі є більш потужними, коштовними та багатофункціональними. Використання такого шредера дозволяє переробляти товсті, тверді гілки та деревину в дрова, мульчу. Подрібнювачі можуть мати дизельний або бензиновий, електричний двигун. Крім того, є моделі, які приводяться в дію від вантажівки або трактора. Обладнання підходить для використання у великому саду з декоративними, плодовими деревами, а також у фермерському господарстві.

Під час вибору садової техніки варто обов’язково враховувати характеристики, які притаманні пристроям цих двох класів.

Ключові моменти, на які потрібно звернути увагу

Сучасні виробники садового обладнання пропонують дуже великий вибір шредерів для подрібнення гілок, листя та інших матеріалів рослинного походження. Для того, щоб полегшити процедуру вибору подрібнювача, рекомендуємо обов’язково звернути увагу на наступні параметри:

  • вид двигуна. Всі моделі розділяються на чотири базові категорії – електричні, бензинові, дизельні, а також техніку з приводом від валу відбору потужності. Для домашнього використання більше обирають бензинові та дизельні модифікації, а для професійного – моделі, які працюють від вантажівки або трактора;

  • потужність. Саме цей параметр відповідає за продуктивність техніки та її здатність перемелювати більш тверді гілки. Виробники обладнання пропонують три види – побутові (до 1,6 кВт), напівпрофесійні (не більше 2,5 кВт), професійні (від 4 кВт). Крім того, є однофазні та трифазні моделі електричних шредерів;

  • різновид системи подрібнення. Сучасні чіппери комплектуються трьома видами системи – ножова, валкова або фрезерна, турбінна. Останній різновид є найбільш універсальним, оскільки може працювати зі всіма видами рослинного матеріалу;

  • діаметр матеріалу, який дозволено подрібнювати. Цей параметр залежить від того, до якого класу відносять пристрій – побутові (до 3 сантиметрів), напівпрофесійні (до 5 см), професійні (від 6 та більше);

  • продуктивність. Ця характеристика садової техніки характеризує максимально допустиму кількість сміття, яку можна переробити за певний час. Вимірюється показник в кг/год.

Крім цих показників, варто звертати увагу також на інші, наприклад, на тип конструкції, різновид травозбірника, рівень шуму, матеріал корпусу та вагу приладу. Дуже важливо проаналізувати функціонал подрібнювача гілок, адже різні моделі можуть комплектуватися базовими або мати додаткові можливості. Зокрема мова йде про опції автоподавання, система реверсу, захист від перевантаження, регулятор швидкості подрібнення, індикатор заповнення та інші.

Ознайомитися з асортиментом та обрати дійсно якісний подрібнювач гілок можна за посиланням. В каталозі магазину зібрана виключно високоякісна садова техніка, яка ефективно виконує власні функції без виходу з ладу окремих деталей та механізмів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Подрібнювач гілок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...