• Главная
  • Центр молодіжних ініціатив продовжує допомагати постраждалим
14:00, 20 мая
Надежный источник

Центр молодіжних ініціатив продовжує допомагати постраждалим

Центр молодіжних ініціатив продовжує допомагати постраждалим

Волонтерська платформа «СпівДія хаб» надає допомогу всім потребуючим. В Кам'янському за підтримки міського голови Андрія Білоусова на базі Центру молодіжних ініціатив активно працює представництво волонтерської платформи «СпівДія хаб».

Це програма, яка надає підтримку цивільним людям, які постраждали від війни та внутрішньо переміщеним особам.

Команда волонтерів платформи щодня формує десятки боксів допомоги з тим, що Ви вказали в заяві та попередить Вас про готовність забрати допомогу. Вже видано понад 400 коробок з гуманітарною допомогою

Розпочали Співпрацю з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез», який координує гуманітарну допомогу, захищає права внутрішньо переселених осіб та ветеранів в усіх областях України. З початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України 24 лютого 2022 року, SSS зосередив свою роботу на проєктах гуманітарної допомоги.

В рамках проєкту CARE від БО,«БФ,«СТАБІЛІЗЕЙШЕН СУППОРТ СЕРВІСЕЗ» Центр молодіжних ініціатив отримав 350  наборів з гуманітарною допомогою у вигляді медичних наборів для тих, хто цього потребує.

Спільно з Docudays UA відбувся перегляд документального фільму для молоді  «Мир». Тема фільму: Волонтерство. Емпатія. Людяність.

Проект культурної дипломатії. Європейське турне Docudays UA – це покази документальних стрічок і фотовиставок про Україну, дискусії за участі громадських активістів, правозахисників, публіцистів, які допомагають пояснити ситуації, зображені у фільмах, та надають більше інформації про події в Україні. Проект уже відвідав Францію, Грецію, Італію, Німеччину та Іспанію.

Для того, щоб отримати або надати допомогу через «СпівДія хаб», необхідно заповнити заявку за посиланням. Також є соцмережі Instagram та Facebook.

Центр молодіжних ініціатив продовжує допомагати постраждалим, фото-1
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#война
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...