• Головна
  • Чому варто обрати скловолоконний басейн? Чи є суттєва різниця із пластиковими моделями?
Новини компаній
13:07, 24 червня 2022 р.

Чому варто обрати скловолоконний басейн? Чи є суттєва різниця із пластиковими моделями?

Новини компаній

Затишна та красива ділянка біля дома – мрія багатьох власників. Там обов’язково повинні бути красиві газони із ідеальною зеленою травою, різнобарв’я квітів та дерев, спокійне місце для сімейного відпочинку. Вже зовсім ідеальною стане картина подвір’я, у якому також є басейн, ділянка для відпочинку та засмаги, ігрова зона для дітлахів. В деяких випадках, саме навколо басейну буде збудоване все інше – і галявина, і клумби, і навіть зона відпочинку для дітей. Саме тому до вибору типу басейну потрібно віднестися вкрай обережно. Більш того, треба розуміти, яку саме по характеристикам та властивостям конструкцію Ви хочете мати, та із яких саме матеріалів будуватимете.

Сьогодні головними конкурентами на ринку є композитные (стекловолоконные) бассейны та звичайні пластикові чаші. Мало хто із майбутніх власників дійсно розуміє в чому є різниця між цими двома типами конструкцій, а тим паче, не знає, який варіант обрати. Спробуємо розібратися.

Чому варто обрати скловолоконний басейн? Чи є суттєва різниця із пластиковими моделями?, фото-1

Різниця виробництва = різні властивості

Пластикова чаша представляє собою ємність, яка виробляється за допомогою полімеризації поліпропілену. Вважається, що така конструкція є надійною і довговічною, оскільки майже не піддається різному негативному впливу ззовні. На практиці, такі ємності є ненадійними для великих басейнів, оскільки не можуть витримувати значні навантаження. Можна обрати пропіленовий басейн у тому випадку, якщо Вам не потрібна велика конструкція, або Ви хочете суттєво зекономити на будівництві. Але, майте на увазі, що подібний басейн не зможе радувати Вас довго.

Що ж стосується композитних моделей, то їх основною характеристикою є надійність. По суті, обидва види чаш мають назву “пластикові”, оскільки виробляються із того й самого поліпропілену. Єдина різниця – в композитних є армування із скловолокна, що й робить таку ємність:

  • Довговічною.
  • Надійною.
  • Стійкою до зовнішнього впливу та різних навантажень.

Найпростішим фактором на користь композитних басейнів можна вважати той факт, що із такого матеріалу виготовляють корпуси для яхт, літаків, кораблів, а поліпропіленові матеріали без армування використовують для виготовлення тазів, відер, та іншого побутового інвентарю. В якості ж основи для басейну композит майже незамінний. Завдяки декільком прошаркам та відсутності стиків, ємність здатна довго зберігати задану температуру води.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...