• Головна
  • Їх важко знайти, легко втратити і неможливо забути: найскладніший та неоднозначний знак Зодіаку
13:35, 4 серпня

Їх важко знайти, легко втратити і неможливо забути: найскладніший та неоднозначний знак Зодіаку

Їх важко знайти, легко втратити і неможливо забути: найскладніший та неоднозначний знак Зодіаку

Навіть якщо ви самі народилися під цим знаком, то, напевно, не завжди можете розібратися з власною свідомістю, і на це є 10 причин.

Їх любити важко, але не любити не можна — ось що можна сказати про справжні Риби. Хочете дізнатися чому так?

Риби - найскладніший у відносинах знак зодіаку. Ви повинні визнати, що не маєте жодного поняття, що коїться в голові у вашого друга-Риби. Навіть якщо ви самі народилися під цим знаком, то, напевно, не завжди можете розібратися з власною свідомістю, і на це є 10 причин.

Риби - 12 знак зодіаку

Риби - останній знак зодіаку. А значить всі, хто народилися під цим знаком, є гримучою сумішшю характеристик 11 інших знаків.

Рибам часом справді складно розібратися у собі та своїх почуттях. Ось чому вони такі нерішучі і найчастіше приймають абсолютно дурні рішення.

Проте плюс цих людей у ​​тому, що вони дуже відкриті. Риба — друг, який завжди каже «так», навіть якщо потім про це шкодуватиме. І все ж таки Риби — люди, які більшою мірою орієнтовані на логіку, а не почуття. Хоча й роблять імпульсивні вчинки, зазвичай вони думають перед тим, як що зробити. Але як мінімум вони готові спробувати все.

1. Риби завжди шукають нових вражень

Найбільш щасливі вони тоді, коли знаходять людину, готову розділити з ними їхню потяг до пригод. Потрапивши у пастку «стабільності» та передбачуваності, Риби, ймовірно, зроблять імпульсивний вчинок і скористаються першою можливістю радикально змінити життя.

2. Вони співчують

Риби нерідко ревуть над мелодрамами та постійно жертвують на благодійність. І все це щиро, а не заради показухи. Тож якщо ви шукаєте уважного та дбайливого партнера для життя, придивіться до Риб.

3. Їм буває важко відрізнити реальність від фантазій

Риби – головні мрійники на Землі. А все тому, що їхні небесні покровителі – Юпітер та Нептун. Риби постійно кидаються у пошуках нових цілей, не можуть ні заспокоїтися, ні довести щось до розуму, але в цьому ж і їх принадність, правда?

4. Вони співпереживають

Іноді чужі емоції захльостують їх так сильно, що вони не можуть розібратися з власними. Іноді їхнє життя нагадує хаос тільки тому, що їм ніколи розбиратися зі своїми проблемами: навколо ж стільки чужих!

Взагалі, це плюс, а не мінус. Хоча б тому, що якщо вам потрібно, щоб хтось підставив плече, ви обов'язково зателефонуйте Рибам. Зрештою, ні в кому більше немає такої самовідданості.

5. Вони можуть нормально розуміти тільки коли залишаються одні

Якщо Риби запруть себе в кімнаті хоча б на годину, то, напевно, використовують час, щоб розібратися в собі і скласти новий план підкорення світу. Така вже у них особливість: якщо вони в компанії, завжди зайняті іншими, а власне життя мешкають на «автопілоті».

6. Вони інтроверти

Риби намагаються оточувати себе новими людьми, але майже ніколи не знають, як перетворити знайомих на друзів. Вони можуть ставити багато запитань про ваше життя. Їм справді цікаво і боляче, коли ви не розкриваєтеся перед ними.

7. Вони дружать з усіма

Риби - ідеальні адвокати. Принаймні вони завжди закликають «не судити інших людей, доки їх вина не буде доведена». Та й на вечірках у Риб завжди весело, але не всім: на них завжди бувають люди з різних верств суспільства.

8. Риби чутливі та емоційні

Будьте уважні, коли вирішите зробити Рибам зауваження, що він надто багато базікає. Ваш друг може образитися набагато сильніше, ніж ви вважаєте.

Риби дуже чутливі і здатні будь-якої миті розхвилюватися або засмутитися. Думайте, перш ніж їх зачіпати.

Зате якщо ви самі переживаєте стрес, то можете навіть не говорити про це другу-Рибі. Він уже знає.

9. Риби люблять рольові моделі

Вони вважають за краще проживати кілька життів в одному, а тому, коли вони приміряють на себе різні ролі, це нормально і природно. Не звинувачуйте їх у дволичності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#знаки зодіку #астрологія #гороскоп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...