• Головна
  • Як українці із США допомагають своїй батьківщині під час війни
Новини компаній
09:00, 2 вересня 2022 р.

Як українці із США допомагають своїй батьківщині під час війни

Новини компаній

Повномасштабне російське вторгнення в Україну зробило майже неможливе. Війна об'єднала українців по всьому світу у спільному прагненні боротися за свою свободу та право на існування.

У червні американський фонд української діаспори Рочестера Ukraine Medical Relief став партнером Міжнародного благодійного фонду Future for Ukraine. Мета співпраці — ефективніше доставляти гуманітарну допомогу медичним закладам України, які через війну зіштовхнулися з неймовірним навантаженням та як наслідок, катастрофічною нестачею ресурсів.

Гуманітарний лендліз від RocMaidan

Першу поставку допомоги із США фонд Future for Ukraine отримав від НДО RocMaidan. Це підрозділ Українського культурного центру Рочестера, невеликого містечка у штаті Нью-Йорк. Заснована ще за часів Євромайдану для підтримки демократичних голосів України, організація зібрала та відправила понад 46 тисяч одноразових медичних халатів для лікарень та військових шпиталів України.

Вантаж із США у Львові прийняла команда фонду Future for Ukraine. У Києві халати будуть розподілені серед медичних установ міста. Зусиллями фонду першу партію халатів у червні отримав Національний інститут раку.

Що робить Future for Ukraine?

Future for Ukraineта БО “БФ “Майбутнє для України” — команда благодійних фондів, створена українцями для українців. Фонди було засновано у березні 2022 року у Варшаві десятьма завзятими українками, які евакуювалися та вирішили допомагати своїй країні за кордоном. Організація об'єднує фахівців і волонтерів, НДО та представників бізнесу по всьому світу, щоб підтримати потерпілих від війни в Україні.

Сьогодні команда має офіси у Варшаві та Києві, збирає мільйони гривень на операції пораненим внаслідок бойових дій, допомагає дітям війни та виконує запити медичних та соціальних установ. Незабаром у Києві відкривається Центр гуманітарної допомоги Future for Ukraine, де кожен, хто потребує допомоги може отримати індивідуальний набір із продуктами харчування та засобами гігієни. На жаль, українців у скрутному становищі більшає щодня.

Навіщо фондам міжнародна співпраця?

Неприбуткова організація Ukraine Medical Relief створена у межах Регіональних Фондів Охорони Здоров’я Рочестера. Організація збирає благодійні внески в Америці та організовує медичну допомогу українцям.

Завдяки новому партнерству з Future for Ukraine американський фонд значно посилить допомогу постраждалим від війни українцям. Визначну роль тут грає поліпшення логістики, процес закупівлі ліків та виконання точкових запитів, які на місці отримує Future for Ukraine. Витрати на товари та їхню доставку зменшуються за рахунок поліпшеної комунікації. Це означає, що внески із США будуть розподілятися безпосередньо на операції, медикаменти та реабілітацію українців, з мінімальними витратами на операційні процеси.

Об'єднуватися зараз — надважливо задля перемоги України та світових демократій. Співпраця фондів по всьому світу допомагає координувати та спрямовувати допомогу за напрямками, де вона найбільше потрібна. Неважливо, в Україні ви чи в іншому куточку планети — ви завжди можете допомогти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...