• Головна
  • Що робити, якщо пошук роботи затягнувся?
Новини компаній
11:00, 6 вересня 2022 р.

Що робити, якщо пошук роботи затягнувся?

Новини компаній
Що робити, якщо пошук роботи затягнувся?, фото-1

Професійні менеджери з підбору персоналу говорять, що рано чи пізно роботу може знайти будь-який претендент. Питання полягає тільки в завзятості та терпінні. Хотілося б, звичайно, знайти роботу своєї мрії швидше, щоб час не затягувався. Але пошуки залежить від багатьох чинників.

Коли пошук роботи затягується, у претендента зникає ентузіазм, падає самооцінка і здається, що вже все втрачено і він залишиться без роботи. У багатьох починається депресія. Спробуйте пошукати вакансії на сайтах з працевлаштування у розділі - робота в Кишиневі.

Щоб цього не сталося, у цій статті ми розповімо як діяти в такій ситуації.

Насамперед потрібно зайнятися своїм резюме. Погано складене резюме дає приблизно 30-35% відмов претенденту з боку роботодавця. Але проблема ця вирішувана, все що потрібно, це лише відредагувати старе резюме або просто скласти нове. Якщо вас рідко запрошують на співбесіди, причина може полягати саме у резюме. Просто варто зайнятися ним щільніше і зробити його цікавим та індивідуальним. А потім можна розмістити на сайтах з пошуку вакансій і переглянути пропозиції від компаній, які вже розміщуються в розділі робота в Молдові.

В інтернеті існують різні форуми рекрутерів та менеджерів з підбору персоналу, можна звернутися до них та попросити підкоригувати ваше нове резюме. Так як ви не професіонал у цій справі, вам з першого погляду може здатися, що всі резюме, розміщені на сайтах з працевлаштування, абсолютно однакові. Але насправді резюме, які зовні дуже схожі, набагато більше відмінностей, ніж здається звичайному претенденту.

Ми провели різні співбесіди та що ми з'ясували.

Часто за підсумками співбесіди не пропонують вакансію, заради якої претендент прийшов і не запросили на наступну співбесіду, після чого таку ситуацію згадувати не хочеться, вона залишає неприємні спогади. Багато хто намагається забути про невдачу або починає проводити свій неправильний аналіз. Звинувачують що компанія не така, поганий попався менеджер з підбору персоналу, не зрозуміли, не оцінили тощо. А насправді причин може бути багато, можливо справа у вас, а не в компанії чи менеджері.

Насправді справді таких ситуацій чимало. Співробітник, який займається підбором на вакансію, може бути не компетентним у цьому питанні і не має професійних навичок. Роботодавець іноді теж може неправильно оцінити кандидата, вимоги можуть бути розпливчастими. Від такого інциденту ніхто не застрахований. Але якщо трапляється таке з вами постійно, причину потрібно шукати не в компанії чи людині, яка проводила з вами співбесіду, а в собі. Звичайно неприємно усвідомлювати що причину варто шукати самому в собі, а не в комусь іншому або чимось. Але коли ви визнаєте, що причина дійсно у вас, це допоможе вам виправити ситуацію і розібратися в самому собі.

Рекомендуємо зробити аналі над собою. Проаналізувати свою поведінку на співбесіді. Подумати чи правильно ви відповідали та реагували на запитання, які вам задавали. Звичайно з боку себе складно оцінити, можливо вам здасться що начебто було все гаразд і ви робили все правильно, але іншій людині видніші. Але якщо ви зможете подивитися на себе з боку інших людей, ви знайдете ваші помилки. І результат того коштуватиме.

Існує й інший варіант, наприклад, у великих містах проводять різні тренінги для тих хто шукає роботу. Мета полягає у допомозі претенденту, попрактикуватися у проходженні співбесіди та отримати відповіді на ваші запитання, послухати як ви виглядаєте з боку, які помилки ви робите, дати рекомендації. Зазвичай, такі заняття проводять не довго. Але вони дуже добре допомагають поліпшити свої якості і гідно пройти реальну співбесіду, на яку ви можете домовитися, пошукавши відповідні вакансії в рубриці робота в Бельцях.

Є й інший варіант: у великих містах проводять спеціальні тренінги для претендентів. Мета таких занять – якраз допомогти претенденту «попрактикуватися» у проходженні співбесіди, дати йому зворотний зв'язок, пояснити, як його поведінка виглядає збоку, дати корисні рекомендації. Якщо заняття дійсно проведені грамотно, то потім претендент відчуває себе впевненіше на співбесіді, позбавляється основних помилок, і його шанси на успіх зростають.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...