
Українцям нагадали про COVID-19

В Україні нагадали, що COVID-19 нікуди не зник. За неділю підтвердили більше 23 тисяч нових випадків.
З 5 по 11 вересня в Україні зафіксували 23864 нових випадків хвороби. З них 3706 випадків у дітей, та 551 у медпрацівників. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я.
Також за неделю зробили щеплення 81037 людей. Більшість з них зробили бустерну дозу вакцини від коронавірусу.
За минулий тиждень з коронавирусом госпіталізували 4734 осіб. Зафіксовано 70 летальних випадків. Одужали - 11824 особи.
Вакцинація – це єдиний ефективний спосіб зменшити ризики госпіталізації та смерті внаслідок коронавірусної хвороби, - нагадали в МОЗ.

Вакцина
Ситуація з COVID-19 на Дніпропетровщині
Як повідомила заступниця директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОВА Тетяна Квітницька, в області кожен день фіксують від 200 до 300 нових випадків. 82% госпітализованих не мають щеплення.
Читайте також: Зима прийшла неочікувано: у яких областях у вересні випаде сніг.