• Головна
  • Яке обладнання краще обрати для оснащення магазину: вживане або нове?
Новини компаній
15:00, 3 жовтня 2022 р.

Яке обладнання краще обрати для оснащення магазину: вживане або нове?

Новини компаній

Цілком зрозумілим є прагнення підприємців мінімізувати інвестиції під час запуску торгової точки. Заради скорочення витрат деякі розглядають варіант купівлі техніки, що була у використанні. Але треба розуміти, на чому можна заощаджувати, а на чому ні, адже цілком може виявитися, що придбане холодильне обладнання швидко зламається та потребуватиме ремонту. Що стосується нового устаткування, то його теж потрібно обирати дуже уважно, інакше можна переплатити.

Яке обладнання краще обрати для оснащення магазину: вживане або нове?, фото-1

Чи варто витрачати гроші на вживані холодильники та стелажі?

У продажу є багато нового та вживаного торговельного обладнання, тому бізнесмени можуть самі вирішувати, яка техніка їм підходить. Ті моделі, що раніше використовувалися, здебільшого програють пристроям останнього покоління за експлуатаційними властивостями, адже були виготовлені тоді, коли деяких технологій ще не існувало. Але є й інші, більш вагомі аргументи відмовитися від купівлі таких холодильників, стелажів, касових боксів тощо. Серед них:

  • Невідповідність актуальним вимогам українського законодавства та запитам сучасних бізнесменів.
  • Відсутність додаткових опцій, які роблять використання обладнання максимально зручним, швидким та енергоефективним.
  • Наявність прихованих пошкоджень та поломок, які навіть при ретельному огляді проблематично виявити. Зазвичай, вони проявляються через 2-4 тижні після початку експлуатації та вимагають негайного усунення, інакше техніка чи меблі стають непридатними для подальшого використання. В результаті, заощадивши трохи грошей спочатку, бізнесмену доведеться витратити чималу суму на ремонт та заміну деталей, а також придумати, як налагодити роботу магазину, доки техніку відновлюватимуть.
  • Природне зношування робочих елементів. Чим довше та активніше використовувалося обладнання, тим більшими виявляться витрати на його поточне обслуговування та ремонт.

Дієві поради, як зекономити на оснащенні магазину

Насправді, зовсім необов'язково вкладати в техніку та меблі величезні гроші, достатньо відповідально підійти до пошуку магазину. Замовляючи обладнання на перевіреному сайті, такому як https://art-trade.com.ua/ua/, переплачувати не доведеться. Забезпечити реальну економію можна, якщо:

  • скоротити перелік вимог до функціональних та естетичних властивостей стелажів, холодильників тощо;
  • заздалегідь продумати планування приміщення, щоб не закуповувати більше меблів та пристроїв, ніж реально необхідно для розміщення товарів;
  • придбати торгове обладнання оптом, звернувшись до офіційного дилера;
  • придивитися до акційних позицій – знижки дозволяють знизити кінцеву суму на 10-15% та більше.

Остання порада – не варто поспішати, приймаючи рішення. Краще кілька разів проаналізувати цікаві моделі, порівняти пропозиції в різних магазинах і тільки потім робити замовлення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...