Як відмовитися від кави правильно: практичні поради
Той, хто звик починати свій день із чашки кави, точно не захоче відмовлятися від цієї процедури. Навіть у голові не вкладається, як може бути інакше. А якщо ви і наважитеся на подібний крок, то цілком ймовірно зіткнетеся з низкою труднощів.
Різка відмова від кави
У разі різкої відмови організм перестане виробляти дофамін і адреналін. Може почати виробляти аденозин - гормон втоми. У будь-якому разі різка відмова ні до чого доброго не призведе. Відмовлятися потрібно поступово.
Як перестати пити каву
Почніть із поступового зменшення дозування. Наприклад, вранці візьміть свою стандартну чашку кави і вилийте з неї третину. Залишки змішайте з водою. Організм отримає те, що йому потрібно, але ось уже не в тій кількості.
Потім виливати потрібно буде все більше і більше, поки не дійдете до того, що розбавляти доведеться одну третину чашки.
Якщо ви любитель кави з молоком, то додавайте більше молока.
Кавова ломка
Це зовсім не жартівливе явище. Ім'я йому - абстиненція. Загалом, організм потребуватиме ще кави приблизно через 12 годин після того, як отримав першу дозу. Цей часовий проміжок може змінюватися залежно від вашого способу життя і звичок, які вироблялися роками.
Відсутність кофеїну викликає синдром відміни. Близько тижня буде відчуття втоми, поганий настрій і млявість мислення. Важливо пам'ятати те, що всьому є кінець. Такі муки призведуть до того, що організм стане працювати в рази краще.
Світ без кави
Організм навчитися "заповнювати" енергію без цього напою. Сон і його якість значно поліпшаться. Стане краще працювати печінка і, цілком можливо, підвищиться лібідо.
Любителі кави з цукром однозначно помітять те, що вони трохи схуднуть.
Читайте також: Саме тому ви не висипаєтесь: причини та поради для хорошого сну.
З 25 жовтня по 8 листопада: на кого вплине коридор затемнень
Військові, батьки та з ВНЖ: хто може виїхати з України у 2023 році