
17:49, 27 жовтня 2022 р.
Надійне джерело
У Кам'янському обіцяють вирішити проблему Соцміста

Мер Каменського Андрій Білоусов звернувся до кам'янчан, які мешкають на Соцгороді.
У цьому районі міста багато багатоквартирних будинків опалюється за рахунок електроенергії.
Шановні жителі Соцміста та БАМу!
Ми зараз перебуваємо в комунікації з обласною військовою адміністрацією та енергетиками щодо того, як знизити час відключення електроенергії у багатоквартирних будинках, які опалюються за рахунок електроенергії.
Про ухвалені рішення повідомимо додатково.
Читайте також: Можуть викликати цироз і рак печінки: дніпровська компанія імпортувала в Україну отруйні горіхи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Де за кордоном можна купити квартиру від 70 000 €: варіанти для мешканців Кам'янського
Новини компаній
15:00
28 травня
Оголошення
10:46, 19 червня
11:25, Вчора
9
21:48, 10 червня
324
08:19, 9 червня